•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در استان قم آغاز گردید.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرا شدن نخستین مرحله ادغام اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: ۴ اتحادیه کشباف، پیراهن تریکو، خیاطان و خشکشویی با هم ادغام و اتحادیه جدید صنف خیاطان و ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم گفت: تا پایان امسال اکتشاف طلای زواریون و شاهزاده اسماعیل توسط سازمان زمین شناسی انجام می شود و در مراحل بعد به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
   رئیس سازمان معدن، صنعت و تجارت استان قم از پرداخت ۲۷۶ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی استان در سال گذشته خبر داد.
   با استفاده از 44 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 12 میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن 8 طرح صنعتی در استان قم به بهره برداری رسیده و موجب ایجاد 481 شغل مستقیم شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم ، گفت: فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید در سال جاری برای تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی، همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: رکود بازار مهمترین مشکل پیش روی واحدهای صنعتی است که برای رفع آن اقدام های کارشناسی متعدد انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 6 خردادماه تا چهارم تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور در قم اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به گسترش بازاریابی شبکه ای و سایت های تجاری و رشد روز افزون تجارت الکترونیک بر لزوم نظارت جدی بر بازاریابی شبکه ای تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به ظرفیت‌های معدنی برجسته استان قم، از ۲۷ تنوع معدنی با ذخایر ۹۰۰ میلیون تن در این استان خبر داد.
Page created in 2.2783119678497 seconds.
memoryUsage : 29263Kb