•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: با اقدامات صورت گرفته درسال گذشته برای فعال کردن واحدهای راکد صنعتی در قم،‌ ۲۴ واحد با اشتغالزایی برای ۲۴۰ نفر، تولید خود را از سر گرفت.

   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صمت قم در حاشیه جلسه ستاد استانی پیشگیری و پاسخ به عملیات بحران از تمدید تعطیلی واحدهای صنفی در قم تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۹ خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۱۲۸ واحد تجاری غیرضروری متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پلمپ شد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۶۰ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قم شناسایی و پلمپ شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اختصاص ۴۷۰ هزار ماسک به این استان توسط وزارت صمت از محل واردات خبر داد و گفت در مرحله اول تعداد ۱۹۲هزار ماسک سه لایه و ۵۵ هزار N95 جهت توزیع رایگان دراختیار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با توجه به اهمیت مقابله با کروناویروس، واحدهای تجاری قم که فعالیت خود را تا ۱۵ فروردین تعطیل نکنند، پلمپ خواهند شد.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم ابلاغ شده‌است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرایی شدن طرح فروش اینترنتی کالاهای موردنیاز مردم تحت عنوان طرح همدلی مردم و اصناف در قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با تقویت زیرساختهای اقتصاد مقاومتی،جهش تولید دست‌یافتنی می‌شود.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به آغاز توزیع میوه نوروزی در ۳۰ نقطه شهر قم از امروز، گفت: امسال میوه تنظیم بازار نوروزی به دلیل جلوگیری از گسترش شیوع کرونا ویروس و تردد ومانندن در ...