•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: رکود بازار مهمترین مشکل پیش روی واحدهای صنعتی است که برای رفع آن اقدام های کارشناسی متعدد انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 6 خردادماه تا چهارم تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور در قم اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به گسترش بازاریابی شبکه ای و سایت های تجاری و رشد روز افزون تجارت الکترونیک بر لزوم نظارت جدی بر بازاریابی شبکه ای تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به ظرفیت‌های معدنی برجسته استان قم، از ۲۷ تنوع معدنی با ذخایر ۹۰۰ میلیون تن در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از پایش ۲ هزار واحد صنعتی با هدف شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی استان در سال جاری خبر داد و گفت: مشکل بازار فروش عمده مشکل واحدهای تولیدی استان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۳۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی خبر داد و گفت: درمجموع تاکنون ۲ هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت‌ شده ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تدبیر و حمایت های دولتی درکنار هم افزایی دستگاه های اجرایی با بخش خصوصی باعث شد، واحد صنعتی فولاد غرب آسیا درقم با پشت سر گذاشتن برخی از مشکلات به سمت تولید 30 ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: حوزه انبارها و نگهداری کالا در استان قم با استفاده ازسامانه ای جامع و یکپارچه ساماندهی می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از 961 واحد تولیدی قم که تقاضای دریافت تسهیلات رونق تولید را داشته‌ اند، تاکنون 268 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی تسهیلات دریافت کرده اند.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اعطای تسهیلات رونق تولید به 106 واحد صنعتی کوچک و متوسط در استان قم خبر داد.
Page created in 1.9155759811401 seconds.
memoryUsage : 29262Kb