•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برای دومین سال متوالی؛
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در میان دستگاه‌های اجرایی این استان، به‌عنوان دستگاه برتر در محور شاخص های ارزیابی وعملکرد، شناخته و معرفی شد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: یک هزار و ۵۰۰ اشتغال غیرمستقیم به‌واسطه بهره‌برداری از ۱۷ طرح صنعتی در سطح استان ایجادشده است.

   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان قم خبر داد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم تعداد بازرسی‌ها و نظارت‌ها در چهارماهه نخست سال جاری را بیش از ۲۴ هزار بازرسی ذکر کرد و گفت: ۳۰۶۶ تخلف در این بازرسی‌های ثبت‌شده که برای ۲۰۷۲ مورد پرونده تخلف ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت : ۱۷ طرح صنعتی با اعتبار یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در قم به بهره‌برداری می‌رسد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : یکی از اولویت های اصلی سازمان احیاء واحد های راکد و غیر فعال می باشد که به نحوی که طی چهار ماه نخست سال جاری 12 واحد صنعتی راکد و غیر فعال با اشتغال 129 ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صدور 277 فقره جواز تأسیس با سرمایه‌گذاری 12 هزار و 862 میلیارد ریال خبر داد و گفت : با صدور این مجوزها برای 5026 نفر اشتغال پیش‌بینی‌ شده است.
   مدیر عامل بانک صنعت ومعدن کشوردر سفر به قم خبر داد
   مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور از پیش بینی و تخصیص دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحد‌های تولیدی استان قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان :
   رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت قم گفت:‌ برای گسترش حجم صادرات استان، بازارهای جدید برای عرضه کالاهای تولیدشده در قم هدف‌گذاری شده که ازجمله آن حضور پررنگ‌تر در بازار بزرگ کشور پاکستان است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ سلامت شهروندان خط قرمز سازمان صنعت است و به هیچ‌یک از صنایع آلاینده متقاضی فعالیت در قم مجوزهای لازم داده نمی‌شود.
   طی 4 ماهه ابتدای سال محقق شد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۸۲ هزار تن کالا به ارزش ۸۵ میلیون دلار از قم صادرشده است.