•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در سال گذشته ۲۴ واحد صنعتی با اشتغال جدید ۲۴۶ نفر و ۱۰ واحد معدنی با اشتغال ۸۰ نفر در این استان احیا شدند.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در مجموع ۶۸۲ فقره کارت بازرگانی در قم وجود دارد که نشان دهنده ظرفیت بالای اقتصاد استان است.
   رییس سازمان صمت استان قم اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در جلسه هماهنگی ستاد کرونا سازمان صمت قم که با حضور معاونین و مدیران ستادی هر هفته برگزارمیگردد، گفت: برای تامین نیازمندیهای مردم به کالاهای اساسی از جمله شکر، ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به تشدید نظارت‌ بر اصناف همزمان با ماه رمضان در قم، افزود: برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا از اول اردیبهشت طرح نظارتی آغاز شد.
   معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از آغازطرح تشدید نظارت و بازرسی بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان در سراسر استان خبرداد.
   رئیس سازمان صمت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در ۲ ماه اخیر ۱۳ هزار و ۲۱۲ مورد بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی قم انجام شده است که باعث تشکیل ۶۳۰ پرونده شد.
   معاون بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صمت استان قم خبر داد:
   معاون بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صمت قم گفت: میزان سهمیه کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در استان قم مشخص شده که توسط اداره کل غله و شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می‌شود.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با پیگیری‌های لازم در حوزه رفع موانع تولید، روزانه بیش از ۱۷۰ هزار ماسک در قم تولید می‌شود.
   رییس سازمان صمت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به منظور کنترل توزیع به هنگام محصولات و جلوگیری از عرضه کالاها با قیمت نامتعارف، نظارت بر بازار قم در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان توسط بازرسان این سازمان و ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در راستای راهبرد جهش تولید و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، طی سال‌جاری ۱۸۰ واحد صنعتی در قم تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.