•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید ویژه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی استان خبر داد و گفت: با توجه به توانمندی های بسیار بالایی که در بخش تولید ماشین آلات فرآوری سنگ ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: طی 4 ماهه امسال در مجموع در 275 بازرسی های به عمل آمده 12پرونده به ارزش ریالی 3 میلیارد و 527 میلیون ریال تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از اجرای طرح معدن کاری سبز در استان خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت های معدنی استان گام موثری در راستای ایجاد اشتغال جوانان است.
   رییس سازمان صنت،معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رییس سازمان صنت،معدن و تجارت استان قم از آغاز پروژه های اکتشاف معدنی در سال 96 در استان قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در استان قم آغاز گردید.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرا شدن نخستین مرحله ادغام اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: ۴ اتحادیه کشباف، پیراهن تریکو، خیاطان و خشکشویی با هم ادغام و اتحادیه جدید صنف خیاطان و ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم گفت: تا پایان امسال اکتشاف طلای زواریون و شاهزاده اسماعیل توسط سازمان زمین شناسی انجام می شود و در مراحل بعد به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
   رئیس سازمان معدن، صنعت و تجارت استان قم از پرداخت ۲۷۶ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی استان در سال گذشته خبر داد.
   با استفاده از 44 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 12 میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن 8 طرح صنعتی در استان قم به بهره برداری رسیده و موجب ایجاد 481 شغل مستقیم شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم ، گفت: فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید در سال جاری برای تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی، همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.
Page created in 1.9457411766052 seconds.
memoryUsage : 29261Kb