•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۳۵۸ طرح صنعتی با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در قم وجود دارد که حمایت از فرآیند تکمیل ساخت و راه‌اندازی آن‌ها در اولویت برنامه‌های اقتصادی استان است.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: روزانه ۲۰۰ هزار ماسک سه لایه و ۱۰ هزار ماسک n95 در قم تولید می شود.
   رییس سازمان صمت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان خردادماه سال جاری،‌ بیش از ۳۶۷ میلیون ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اعلام اینکه طرح ضربتی تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار به ویژه در حوزه لوازم خانگی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و نیاز سنجی در خصوص کالاهای مورد نیاز ...
   رییس سازمان صمت قم:‌
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از زمان ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال ۹۸ تاکنون،‌ بیش از سه هزار و ۹۴۶ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت‌شده است.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صمت قم در جلسه تنظیم بازار که به ریاست معاون اقتصادی استاندار در سالن جلسات کرامت استانداری برگزار شد، با اشاره به رصد وپایش قیمت کالاهای اساسی در بازار گفت در دوماهه سال جاری۱۳۴۰ مورد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: توزیع کالاهای اساسی باقیمت مصوب به‌منظور تنظیم بازار استان و تعادل بخشی به عرضه و تقاضای این کالاها در جریان است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت قم خبر داد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پیگیری و اجرای برنامه های تنظیم بازار استان بویژه در حوزه اقلام اساسی، متناظر با سیاست های دولت خبر داد.

   رئیس سازمان صمت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در حال حاضر ۹۸ معدن با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و ۶۵ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۲۹۴ نفر در استان قم فعال است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تلاش داریم تمام واحدهای تولیدی را که از ماهیت صنفی خارج و به شکل صنعتی درآمده را به‌سرعت به شهرک‌های صنعتی منتقل کنیم.