•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت: در سال جاری رقم تسهیلات رونق تولید در قم به 900 میلیارد تومان رسیده است.
   مهلت ثبت نام مصرف کنندگان فولادی در سامانه بهین یاب تا بیستم شهریور ماه می باشد و پس از آن تاریخ ، صرفا لیست های سامانه بهین یاب ملاک عمل می باشد.
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت قم، درمراسم افتتاح طرح های صنعتی به مناسبت هفته دولت که با حصور معاون رییس جمهور ورییس بنیاد شهید انجام شد با اشاره به بازگشایی سامانه بهین یاب و آغاز ثبت نام از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با تاکید بر این که هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز استان وجود ندارد، گرانفروشی، احتکار، درج نکردن قیمت بر روی کالاها، صادر نکردن فاکتور، اختفا و امتناع ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت : با 240واحد سنگ بری در استان قم این استان دارای خوشه سنگ است، و جزو پنج استانی است که در بحث سنگ در کشور حرف برای گفتن دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 121 تن کالا به ارزش 188 هزار دلار، معادل یک درصد صادرات کشور از این استان به کشور اوکراین صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: تامین سرمایه در گردش و مواد اولیه از جمله دغدغه‌های واحدهای صنعتی قم است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: در روزهای اخیر 40 پرونده تخلف صنفی به ارزش 240 میلیارد تومان در قم تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : طی سه ماهه نخست سال جاری 47 هزار تن کالا به ارزش 59 میلیون دلار از قم به کشورهای دیگر صادر شده است که این میزان در سه ماه نخست سال گذشته، 35 هزار تن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ستاد استانی مبارزه با احتکار و اختفا تشکیل می شود تا نظارت بیشتری بر واحدهای تولیدی به ویژه واحدهایی که از ارز دولتی استفاده می نمایند، صورت گیرد.