•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم :‌
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: برای تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی باید تجهیزات و ماشین آلات واحدهای صنعتی، نوسازی شوند.
   در سال 97 انجام خواهد شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ایجاد 4 هزار و 500 شغل در بخش‌های صنعت و کشاورزی در سال 97 در این استان در دستور کار قرار دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم گفت: از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم مبلغ 633میلیارد تومان به صورت تجمیعی به واحد های تولیدی پرداخت شده است .
   در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز97 انجام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم اظهار داشت : این سازمان از زمان آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز97 تا پایان روز 13 فروردین مجموع 14380 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی بعمل آورده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: سال گذشته سیاست حفظ و حمایت واحد های صنعتی موجود و ایجاد واحد های جدید به خوبی در قم دنبال شد که نتیجه آن حفظ و ایجاد 3450 شغل مستقیم از جمله، 800 نفر در ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قم گفت:حمایت از تولید کالای ایرانی باعث افزایش رقابت پذیری در بین تولید کنندگان شده و افزایش اشتغالزایی را به همراه دارد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید جایگاه مطلوبی داشته و توانسته است 98 درصد تسهیلات مورد نظر را در اختیار متقاضیان قرار دهد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   نشست هم اندیشی هیات تجاری بلند پایه استان های اوستیای شمالی و کاباردینا بالکریا (فدراسیون روسیه ) باهدف تحکیم روابط تجاری - اقتصادی مابین این دواستان با استان قم برگزار شد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اشتغال صنایع استان به سمت به کار گیری نیروی کار تحصیل کرده و فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت می‌کند و با بهره برداری از فاز 4 توسعه گروه بین المللی کارخانجات ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت قم :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، گفت: بر اساس هدفگذاری های انجام شده در سال جاری، تاکنون 450 میلیارد تومان تسهیلات در قالب سرمایه در گردش به واحدهای صنعتی استان تزریق شده است که این رقم تا ...
Page created in 2.4138031005859 seconds.
memoryUsage : 29662Kb