•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از رصد و پایش بیش از ۵۰۰۰ واحد اقتصادی در تیرماه توسط بازرسان سازمان صمت قم خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: راهبرد مدیریت بازار و افزایش فروش محصولات داخلی از طریق توسعه تجارت الکترونیک در قم دنبال می‌شود و این روش تجارت در استان رونق بیشتری پیدا می‌کند.
   رییس سازمان صمت قم خبر داد:
   اولین خط تولید تخصصی قرص‌های جوشان ایران، طی آیینی با حضور استاندار قم در شهرک صنعتی شکوهیه به‌صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان قم پرداخت شد.
   رییس سازمان صمت قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ در سه‌ ماهه نخست امسال بیش از ۲۴ هزار مورد بازرسی از نحوه فعالیت اصناف استان قم صورت گرفت که در جریان آن یک هزار و ۸۸۳ مورد تخلف ثبت شد.
   رئیس سازمان صمت استان قم مطرح کرد؛
   رئیس سازمان صمت استان قم در مجمع نمایندگان این استان با اشاره به صادرات سالانه ۲۵۰ میلیون دلاری استان قم، گفت: صادرات به کشور عراق بیش از ۸۰ درصد از کل حجم صادرات قم را تشکیل می‌دهد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صمت استان قم گفت: در سه ماه نخست سال ۹۹، با هدف نوسازی ماشین آلات تولیدی و صنعتی ۴۱ مجوز معافیت گمرکی ماشین آلات صادر شد.
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم از پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم خبر داد.

   رئیس سازمان صمت استان قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صمت استان قم از پیش بینی ۲۵۰ میلیون دلاری صادرات از این استان به کشورهای همسایه خبر داد.

   رئیس سازمان صمت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در راستای تحقق راهبرد جهش تولید از ابتدای سال‌جاری تا پایان خردادماه،‌ ۲۵۵ فقره جواز تاسیس ایجادی و توسعه‌ای در قم صادر شد که نشان‌دهنده رغبت بالای ...