•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید به دنبال رونق هرچه بیشتر در بخش برداشت و فرآوری مواد معدنی قم هستیم و در همین رابطه اکتشاف مواد فلزی از معادن استان افزایش می‌یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با توجه به افزایش مصرف ماسک در قم طی روزهای گذشته، در تولید و توزیع ماسک دارای شرایط خوب و مطلوبی هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم با اشاره به این‌که فعالیت‌های تجاری در قم جریان دارد،‌ گفت: صادرات کالاهای تولیدشده در قم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بازار کشورهای هدف انجام می‌شود.
   همزمان با هفته دولت؛
   همزمان با هفته دولت ۳۲ پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۲۳ میلیارد ریال و اشتغال ۸۴۵ نفر در استان قم به بهره‌برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ 32 واحد صنعتی به مناسبت هفته دولت با سرمایه گذاری 2732 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 845 نفر به‌ صورت مستقیم به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت قم گفت: ایجاد و توسعه سطح فعالیت واحدهای صنعتی تکمیل کننده زنجیره تولید از جمله مهمترین اولویت‌های بخش صنعت استان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در سه ماهه نخست امسال تعداد هزار و ۲۲۰ مجوز صنفی صادرشده که پیش بینی می‌کنیم زمینه اشتغال ۳ هزار و ۵۰ نفر را فراهم کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با پیش‌بینی وجود ۳۲ میلیون تن منیزیم در دریاچه نمک قم گفت: این میزان منیزیم می‌تواند علاوه بر تأمین نیاز داخل در بخش صادرات نیز نقش ویژه‌ای داشته باشد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: به واحدهای تولیدی که اقدام به افزایش ظرفیت تولید کنند تسهیلات و مشوق‌هایی اعطا می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: راه افزایش صادرات کالاهای ساخت استان در زمان تحریم، تعامل با کشورهای اورآسیا است.