•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به انجام ۸۵ هزار و ۹۹۱ بازرسی از ابتدای سال تاکنون در سطح استان گفت: از این تعداد بازرسی ۹ هزار و ۹۷۶ مورد ثبت تخلف شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ این استان به دلیل برخورداری از زیرساخت‌های فنی و کارشناسان ماهر، آمادگی تبدیل شدن به قطب تولید لوازم خانگی را دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قم :
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیرکارگروه تنظیم بازار گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، بازار کشور در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی در شرایط امن و باثبات قرار دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان قم اجرا می‌شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اولین نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل با همکاری معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری همزمان با دهه فجر در استان قم برگزار می شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، گفت: 11پروژه صنعتی و معدنی استان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در بهمن ماه 98 بصورت رسمی افتتاح و بهره برداری خواهد شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم از اقدامات صورت گرفته برای تامین میوه شب عید در استان خبر داد و افزود: بر اساس تصمیمات تنظیم بازار کشور مبنی بر خرید و ذخیره‌سازی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: امسال ۱۲۳ شرکت تولیدی در پنجمین نمایشگاه کفش استان قم حضور می‌یابند.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم خبر داد:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان آذرماه در خصوص تسهیلات رونق تولید بخش صنعت، ۷۷ پرونده با مبلغ چهار هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال به ...
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم خبر داد :
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم عصر سه‌شنبه در سی و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قم درتالار امام جواد (ع) استانداری قم اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دریافت شده از سامانه بهین یاب ...