•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم بیان کرد: ۲۲ آذرماه وزیر صمت بخشنامه‌ای با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های معادنی کشور صادر کرد و طبق آمار سامانه کاداستر ۲۳۱ هزار و ۸۹۴ محدوده ثبتی در کشور وجود ...
   رییس سازمان صمت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: با وجود فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، رصد وضعیت فعالیت بخش تولید و اشتغال استان در حوزه صنعت طی سال جاری نشان از استقبال ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از ثبت نام ۱۵۳۸ بافنده فرش ابریشم قم در صندوق بیمه خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، سه میلیون و ۶۳۵ هزار قلم کالای قاچاق در بازار استان کشف شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: رویکرد جذب سرمایه گذار و تقویت بخش تولید، راهبرد مهم اقتصاد استان است و به همین منظور ظرفیت‌های جدید برای تولید محصولات صنعتی در قم ایجاد می‌شود.
   رئیس سازمان صمت استان قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 866 جواز تاسیس واحد صنعتی امسال در نقاط مختلف این استان صادر شده است که تحقق این طرح‌ها می‌تواند تحولی در حوزه تولید و اشتغالزایی استان قم داشته باشد.
   رئیس سازمان صمت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال بیش از ۴۸ هزار بازرسی از بازار قم انجام شده که از این تعداد نظارت میدانی، شش هزار و ۲۵۲ پرونده تخلف ثبت‌ شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اعطای تسهیلات برای تکمیل واحد‌های صنعتی با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مناطق محروم و کم برخوردار خبر داد.
   معاون اقتصادی رییس جمهوری در سفر به قم بیان کرد: با بومی سازی و جایگزین کردن نیازهای کشور با ساخت داخل، هم افزایی اقتصادی کشور افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در هشت ماه نخست سال جاری 22 واحد صنعتی راکد و غیرفعال در استان، فعال شده و به چرخه تولید بازگشته است.