•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با هدف رفع موانع تولید؛
   طی مراسمی با حضور استاندار و مدیران اقتصادی قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان قم افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: به‌منظور پایش مستمر وضعیت بازار، از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریورماه ۳۸ هزار و ۲۶۴ مورد بازرسی از اصناف استان انجام شد.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: هم راستا با راهبرد جهش تولید از ابتدای سال جاری تاکنون ۶هزار و ۸۷۲ فرصت شغلی جدید در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت این استان ایجادشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، توسعه و احیای واحدهای تولیدی قم را از اولویتها دانست و گفت: در این راستا 65 پروژه نیمه تمام راه‌اندازی شد که برای ۲ هزار و ۳۱۷ نفر ظرفیت اشتغال مستقیم به وجود آورد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم طی گفتگویی در مورد احیا و بازسازی واحدهای فرسوده قم گفت: در زمینه نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی فرسوده استان اقدامات خوبی صورت گرفته است، به طوری که ۱۷ واحد تولیدی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، بیان کرد: درتوسعه صادرات غیر نفتی به رغم این که در زمینه داخلی سازی و صرفه‌جویی ارزی اقدامات خوبی صورت گرفته، تلاش میکنیم در زمینه صادرات کالاهای غیر نفتی هم ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صمت قم در حاشیه پانزدهمین جلسه با اشاره به موضوع در توزیع ماسک اظهار داشت: تاکنون 10 میلیون ماسک تولیدی ذخیره سازی شده است که این رقم بیش از نیاز استان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۹ واحد تولیدی استان قم با توجه به نهضت تولید و ساخت داخل، تهدیدات اقتصادی را به فرصت تبدیل کردند و ۵۱ میلیون دلار صرفه‌جویی شد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت قم:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: بازرسان این سازمان از ابتدای سالجاری تا پایان شهریورماه سه هزار و ۹۳۹ مورد بازرسی برای جلوگیری از تخلفات اقتصادی مرتبط با قاچاق کالا در سطح ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: این استان امکانات زیرساختی مناسبی برای استقرار و فعالیت صنایع پیشرفته مورد نیاز کشور دارد و تلاش میشود ۳ نمایشگاه فرصت ساخت داخل تا پایان سال در استان برگزار ...