•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از ابتدای سال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی این استان از طریق سامانه بهین یاب از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: همه واحدهای دریافت کننده تسهیلات در سال گذشته مورد بازرسی قرار گرفتند و تنها سه درصد انحراف از طرح در تسهیلات اعطایی گزارش شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قزوین گفت: امسال ۱۱۷ واحد تولیدی در استان قزوین ۱۱۰ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با وجود ظرفیت های خوب صنعتی و تولیدی در قزوین، چهار میز تخصصی کشمش، شیشه، شوینده‌ها و سیم و کابل در این استان راه اندازی می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از ثبت‌نام 628 واحد بخش صنعت و معدن در سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد امسال تاکنون و در دور جدید ثبت نام خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در بخش صنعت و معدن با 604 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید رتبه چهار در کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین در دیدار با سفیر اندونزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با مشارکت سرمایه گذاران قزوین و اندونزی می توانیم تولید غذای حلال و صادرات آن را عملیاتی کنیم.
   پرزحمت در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین صادرات کالا از گمرک این استان به خارج از کشور در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی 25 درصد و از نظر ارزشی 40 درصد افزایش داشت.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت : قزوین با پرداخت مبلغ ۴۹ میلیارد تومان به ۴۳ واحد تولیدی در سال ۹۶ جایگاه اول را در تسهیلات رونق تولید به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه در استان گفت: این نمایشگاه با هدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، امروز افتتاح شده است.
Page created in 1.7619318962097 seconds.
memoryUsage : 29268Kb