•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری تاکنون 377 واحد و طرح تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات بهین یاب شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در حالیکه تاکنون هیچ تسهیلاتی در کشور داده نشده، این استان با پرداخت چهار فقره تسهیلات، رتبه نخست بهین یاب در بخش صنعت کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد: در سه ماهه نخست سال جاری ۱۵۲ میلیون دلار کالا به وزن ۱۴۱هزار تن از استان قزوین به کشورهای هدف صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین :
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: با هدف گذاری صادرات یک میلیارد دلاری در استان قزوین در سال جاری جهش قابل توجهی در توسعه صادرات غیرنفتی محقق می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قزوین خبر داد:
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قاچاق کالا در سال 92 معادل 25 میلیارد دلار بود که سال گذشته به 12.5 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد و در این دولت تلاش‌های بسیار مجدانه‌ای برای ...
   با حضور علی پرزحمت'رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین و سرگئی بوردیلیاک''سفیر اوکراین''و همتی استاندارقزوین و صادرکنندگان استان قزوین نشست هم اندیشی فرصتهای همکاری استان قزوین وکشور اوکراین ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از آغاز مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب برای دریافت وام رونق تولید (27 خردادماه جاری) تاکنون 232 متقاضی در استان ثبت نام خود را به انجام ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: سال گذشته یک هزارو 227 واحد کشاورزی و صنعتی بیش از یک هزارو 319میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید، بهین یاب، معاون ریاست جمهوری و مستقیم دریافت کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین گفت: همزمان با آغاز ثبت نام سامانه بهین یاب در سراسر کشور ، تولیدکنندگان استان قزوین نیز برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت می توانند از امروز با مراجعه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از پرداخت 698 فقره تسهیلات بهین یاب به متقاضیان خبر داد و گفت: استان در حوزه پرداخت این نوع تسهیلات همچنان رتبه ششم کشور را در اختیار دارد.
Page created in 2.4271378517151 seconds.
memoryUsage : 29268Kb