•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بر اساس بخشنامه جدید 2 پیش شرط در اعطای تسهیلات رونق تولید حذف شده و تصمیم گیری در خصوص آن‌ها به کارگروه استانی تفویض شده است.
   از ابتدای سال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی این استان از طریق سامانه بهین یاب از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: همه واحدهای دریافت کننده تسهیلات در سال گذشته مورد بازرسی قرار گرفتند و تنها سه درصد انحراف از طرح در تسهیلات اعطایی گزارش شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قزوین گفت: امسال ۱۱۷ واحد تولیدی در استان قزوین ۱۱۰ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با وجود ظرفیت های خوب صنعتی و تولیدی در قزوین، چهار میز تخصصی کشمش، شیشه، شوینده‌ها و سیم و کابل در این استان راه اندازی می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از ثبت‌نام 628 واحد بخش صنعت و معدن در سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد امسال تاکنون و در دور جدید ثبت نام خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در بخش صنعت و معدن با 604 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید رتبه چهار در کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین در دیدار با سفیر اندونزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با مشارکت سرمایه گذاران قزوین و اندونزی می توانیم تولید غذای حلال و صادرات آن را عملیاتی کنیم.
   پرزحمت در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین صادرات کالا از گمرک این استان به خارج از کشور در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی 25 درصد و از نظر ارزشی 40 درصد افزایش داشت.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت : قزوین با پرداخت مبلغ ۴۹ میلیارد تومان به ۴۳ واحد تولیدی در سال ۹۶ جایگاه اول را در تسهیلات رونق تولید به خود اختصاص داده است.
Page created in 1.6826407909393 seconds.
memoryUsage : 29270Kb