•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان بهاره با240 غرفه از سیزدهم اسفند ماه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در یازده ماهه امسال 200 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهر صنعتی البرز صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 607 واحد تولیدی در استان قزوین از طریق سامانه بهین یاب، به میزان ۴۳۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.
   با همراهی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :
   استفان لوفون نخست وزیر سوئد در ارائه سفر سیاسی و اقتصادی خود به ایران از خط مونتاژ کامیونهای اسکانیا در کارخانه تولیدی‌ شرکت ماموت دیزل در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: صنعت نساجی این استان با حمایت های دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح رونق در حال تقویت است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: با حمایت های انجام شده در بخش صنعت معدن و تجارت در ۱۱ ماهه امسال بیش از ۸ هزار شغل در استان قزوین ایجاد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری با رونق فضای کسب و کار در واحدهای تولیدی بیش از8 هزار شغل جدید در صنایع این استان ایجاد شده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 932 واحد تولیدی قزوین با دریافت 9 هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار از سوی بانک های عامل استان تسهیلات دریافت کرده اند.
   هشنمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات و صنایع وابسته با حضور مهندس پرزحمت ، ر ئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان استان در محل نمایشگاه دائمی استان قزوین آغاز بکار کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:
   906 واحد تولیدی 951 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند که 567 موردآن از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات پرداخت شده است.
Page created in 1.7699921131134 seconds.
memoryUsage : 29259Kb