•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اعلام اینکه 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین در بازدید از نمایشگاه صنایع نساجی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شده که ۷۲ میلیارد ریال در بخش کشاورزی و ۴۷۶ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی و یک طرح توسعه‌ای در استان قزوین بهره‌برداری شد.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت:
   معاون توسعه منابع انسانی و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با پرداخت بموقع طلب قطعه سازان و خودرو سازان از تولیدکنندگان حمایت لازم را انجام داده ایم.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲۲ هزار واحد صنعتی در حال تعطیل در کشور به چرخه تولید بازگشتند و امسال نیز ۳۰ هزار واحد صنعتی فعال می شوند.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 6 طرح صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین گفت: ۱۵ طرح ملی صنعتی و تولیدی امسال با یک هزارو 200 میلیارد تومان اعتبار در استان قزوین که در حال حاضر ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بهره برداری می رسند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: از آغاز مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید تاکنون 475 واحد و طرح تولیدی در استان ثبت نام کرده اند.
   در مراسمی با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران:
   در مراسمی با حضور ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از 200 دستگاه خودرو سبز مجهز به موتور dpf و با با تکنولوژی یورو 4 و یورو 5 در در مجتمع صنعتی ماموت واقع در شهرک ...
Page created in 3.833949804306 seconds.
memoryUsage : 29269Kb