•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تسهیلات، بیمه، وثیقه بانکی و ارز مبادله‌ای عمده‌ترین مشکلات واحدهای صنعتی راکد و یا فعال در استان قزوین بوده که مسئولان باید مشارکت جدی داشته باشند.
   رئیس ‌کل بانک مرکزی به همراه استاندار قزوین از چند واحد صنعتی در شهر صنعتی و شهرک کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به ثبت پرداختهای مستقیم تسهیلات پس ازپیگیریهای بعمل آمده توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین و استاندار محترم، رتبه استان قزوین در مبلغ ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجادت استان قزوین گفت: در سال گذشته بیش از یک هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات به یک هزارو 111 واحد تولیدی دراین استان پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با فرآوری مواد معدنی استخراج شده از معادن در شرکت‌های فرآوری مستقر در شهرک‌های صنعتی به دنبال اجرای سیاست‌های دولت برای ایجاد اشتغال در استان هستیم.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: امسال 12 هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری استان از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: یک هزار و 606 واحد تولیدی در استان برای دریافت تسهیلات بهین یاب از محل اجرای طرح رونق تولید به بانک ها معرفی شده اند که از این تعداد 658 واحد موفق به دریافت ...
   در یازده ماه گدَشته ۵۹۰ هزار تن کالا به ارزش ۶۱۴ میلیون دلار از استان قزوین صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: راه اندازی تشکل ها و انجمن های صادراتی در استان به منظور تقویت تولید و صادرات ضروری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۴۳۰ فقره از تسهیلات پرداختی از سوی کمیته نظارت بررسی و راستی آزمایی شده‌اند و استان قزوین همچنان در موضوع نظارت در جایگاه اول کشور قرار دارد.
Page created in 1.7737700939178 seconds.
memoryUsage : 29263Kb