•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   همزمان با سومین روز از هفته دولت یک واحد تولیدی با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۴۵ پرونده بالای ۳۰ میلیون تومان در قالب طرح ویژه بازرسی و نظارت بر انبارکالا و خدمات در استان تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: یک انبار کالای احتکار کشف شده به ارزش 420 میلیون ریال با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در قزوین عرضه شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۲۶۰۰ پرونده در حوزه گرانفروشی توسط بازرسان سازمان صمت استان قزوین تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین اعلام کرد: در چهار ماهه نخست امسال ۲۲۰ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: استان قزوین دارای ۳۵۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه است و در سال گذشته رتبه پنجم کشوری را در جذب سرمایه گذاری خارجی کسب کرده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از آغاز طرح ضربتی شناسایی و نظارت بر انبارهای کالاهای استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از پرداخت ۴۶۰میلیارد تومان تسهیلات به تولیدکنندگان این استان خبرداد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 3 هزار و ۵۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: تاکنون ۲۵۵ واحد در سامانه بازسازی ونوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند.