•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون هماهنگی ، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت؛
   یک واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان تاکستان با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز سال ۹۷ از بهمن ماه در سراسر استان آغاز شده است
   همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد؛
   همزمان با دهه مبارک فجر شرکت نان رعنای البرز در شهرک صنعتی کاسپین با حضور استاندار قزوین و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
   در سومین روز دهه فجر انجام شد؛
   همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، فاز دوم شرکت ذوب رویال تال با حضور استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین مورد بهره بردارای قرار گرفت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: امسال 15 واحد صنعتی و تولیدی با بیش از 300 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و با اشتغال 600 نفر در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در 9 ماهه امسال 585 میلیون دلار صادرات داشته که نسبت به سال گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 371 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان تاکنون 263 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید گرفتند.
   از اول دی ماه امسال انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از اول دی ماه امسال امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین خبر داد.
   در همایش میز کشوری شیشه در قزوین مطرح شد؛
   رییس گروه معدن و صنایع معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: پیگیری برای رفع موانع صادرات شیشه به کشورهای ترکیه و هند توسط این سازمان در دست انجام است.
Page created in 1.8760159015656 seconds.
memoryUsage : 29269Kb