•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از ثبت‌نام 628 واحد بخش صنعت و معدن در سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد امسال تاکنون و در دور جدید ثبت نام خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در بخش صنعت و معدن با 604 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید رتبه چهار در کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین در دیدار با سفیر اندونزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با مشارکت سرمایه گذاران قزوین و اندونزی می توانیم تولید غذای حلال و صادرات آن را عملیاتی کنیم.
   پرزحمت در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین صادرات کالا از گمرک این استان به خارج از کشور در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی 25 درصد و از نظر ارزشی 40 درصد افزایش داشت.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت : قزوین با پرداخت مبلغ ۴۹ میلیارد تومان به ۴۳ واحد تولیدی در سال ۹۶ جایگاه اول را در تسهیلات رونق تولید به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه در استان گفت: این نمایشگاه با هدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، امروز افتتاح شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اعلام اینکه 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین در بازدید از نمایشگاه صنایع نساجی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شده که ۷۲ میلیارد ریال در بخش کشاورزی و ۴۷۶ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی و یک طرح توسعه‌ای در استان قزوین بهره‌برداری شد.
Page created in 1.9253790378571 seconds.
memoryUsage : 29269Kb