•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین گفت: اجرای طرح رونق تولید در کاهش مشکلات صنعت استان موثر واقع شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن استان قزوین در جلسه ملاقات مردمی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات صنعت‌گران از اصلی‌ترین اولویت جلسات ملاقات مردمی است و روزهای کاری سه‌شنبه خود را به این موضوع اختصاص داده ایم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از کسب رتبه سوم در مبلغ و تعداد پرداخت تسهیلات رونق تولید این استان در کشور خبر داد و گفت: تاکنون یک هزار و 571 واحد صنعتی و کشاورزی درخواست‌کننده تسهیلات ...
   در دیدار رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با رایزن بازرگانی سفارت ترکیه در ایران مطرح شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: حضور هیأت‌های خارجی در استان با ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک ضمن ارزآوری و سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، به اشتغال و صادرات سروسامان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: 350 میلیون دلار انواع کالا نیمه نخست امسال از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بر اساس بخشنامه جدید 2 پیش شرط در اعطای تسهیلات رونق تولید حذف شده و تصمیم گیری در خصوص آن‌ها به کارگروه استانی تفویض شده است.
   از ابتدای سال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی این استان از طریق سامانه بهین یاب از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: همه واحدهای دریافت کننده تسهیلات در سال گذشته مورد بازرسی قرار گرفتند و تنها سه درصد انحراف از طرح در تسهیلات اعطایی گزارش شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قزوین گفت: امسال ۱۱۷ واحد تولیدی در استان قزوین ۱۱۰ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با وجود ظرفیت های خوب صنعتی و تولیدی در قزوین، چهار میز تخصصی کشمش، شیشه، شوینده‌ها و سیم و کابل در این استان راه اندازی می‌شود.
Page created in 1.9056169986725 seconds.
memoryUsage : 29278Kb