•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   چهارمبن محموله کالای احتکار شده از نوع ام دی اف با نظارت بازرسان صنعت ، معدن و تجارت در قزوین توزیع شد.
   با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در قزوین واحدتولید کننده انواع لبنیات با سرمایه گذاری خارجی 44میلیون یورویی ‌در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.
   خط تولید شیشه ضد گلوله با سه هزار میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار قزوین و رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ، فرماندار تاکستان و مدیران استانی افتتاحشد.
   یک محموله پروفیل دوجداره در و پنجره که به عنوان کالای احتکار شده در قزوین کشف شده بود روانه بازار شد.

   رییس سازمان صمت استان قزوین خبرداد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با ورود 200 هزار حلقه لاستیک وارداتی به کشور به زودی شاهد تعادل در بازار و حل مشکل ناوگان خودروهای سنگین در استان خواهیم بود.

   رییس سازمان صمت قزوین مطرح کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با اشاره به همراهی واحدهای صنفی با دستگاه های اجرایی گفت: هرگونه احتکار و اختفای کالا را باید اقدامی خلاف اخلاق و دین و خیانت به مردم و کشور دانست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین 70 درصد تسهیلات روستایی مصوب را جذب کرده و در از این حیث جزو پنج استان برتر کشور است.
   در حاشیه بازدید استاندار قزوین و رییس سازمان صمت استان از فرآیند تولید3 واحد صنعتی این استان بر توسعه شهرک صنعتی کاسپین با هدف افزایش جذب سرمایه گذاران خارجی تاکید شد.
   دومین محموله کالای کشف شده در قزوین شامل 990 پکیج شوفاژ به ارزش 26 میلیارد ریال امروز در قزوین عرضه شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات بازسازی و نوسازی بهین یاب در قزوین خبر داد.