•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه می تواند ضمن گره گشایی از مشکلات بخش تولید به رونق اقتصادی و اشتغال کشور کمک موثری کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری بیش از ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی به صنعتگران استان پرداخت شده است.
   درشورای معادن استان قزوین صورت گرفت؛
   پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست زاهدی استاندار قزوین و رئیس شورای معادن استان و با حضور زرآبادی "نماینده محترم مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی " و پرزحمت رئیس سازمان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین:
   بیست و نهمین جلسه ملاقات چهره به چهره ارباب رجوع با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در سال 1397 برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: طی مراسمی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما سه واحد تولیدی استان قزوین به عنوان صادرکننده نمونه ملی سال 97 معرفی شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: از 540 کارت بازرگانی استان، 140 مورد غیر فعال بوده و در مرحله تعلیق یا ابطال قرار دارند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری 301 درخواست واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات رونق تولید در قزوین ثبت شده که تاکنون به 15 مورد مبلغ 277 میلیارد ریال پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در شش ماه سال جاری، صادرات استان قزوین از لحاظ وزنی ۱۸ درصد افزایش یافته است.
   درراستای رفع نگرانی تامین تایر خودروهای سنگین؛
   دبیر ستاد تنظیم بازار استان قزوین گفت: تا به امروز پنج هزار و 400 حلقه لاستیک ماشین های سنگین و 2 هزار و 100 لاستیک خودروهای سبک در قزوین توزیع شده است.
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در قزوین گفت: تغییرات ارزی و شرایط اقتصادی کنونی فرصت خوبی است تا برندهای تولیدی ایران بیشتر مورد حمایت و توجه قرار گیرند.