•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در حاشیه بازدید استاندار قزوین و رییس سازمان صمت استان از فرآیند تولید3 واحد صنعتی این استان بر توسعه شهرک صنعتی کاسپین با هدف افزایش جذب سرمایه گذاران خارجی تاکید شد.
   دومین محموله کالای کشف شده در قزوین شامل 990 پکیج شوفاژ به ارزش 26 میلیارد ریال امروز در قزوین عرضه شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات بازسازی و نوسازی بهین یاب در قزوین خبر داد.
   با هدف ایجاد همکاری فی مابین معادن کوچک و وزارت صنعت معدن و تجارت ، طرح احیاء ، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در قزوین صورت میگیرد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: با انجام ۶۵ هزار فقره بازرسی از اصناف و اتحادیه های استان بیش ازسه هزار و ۸۵۱ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات ارسال شده است.
   در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت بهره برداری از دو خط جدید تولید چسب و فیلم های پی وی سی با ۳۹ میلیارد تومان سرمایه گذاری در واحدهای شهر صنعتی البرز قزوین آغاز شد
   معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته های مختلفی برای حل مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی کشور در حال طراحی است که امیدواریم با همکاری صنعتگران نتیجه بخش باشد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین از آغاز ثبت نام طرح تامین مالی بنگاه های اقتصادی با هدف رونق تولید در سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون به ۱۱۲۱ واحد تولیدی بیش از ۹۷۵ میلیارد تومان تسهیلات مستقیم رونق تولید در استان قزوین پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت:طی بازرسی های صورت گرفته از بازار و واحدهای صنفی استان تاکنون چهار هزار و 300 تخلف صنفی مورد شناسایی قرار گرفت.
Page created in 1.6554470062256 seconds.
memoryUsage : 29269Kb