•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در 9 ماهه امسال، 18 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن قزوین وصول شده است و طبق توافق‌نامه ابلاغی اخیر 41 معدن استان در صورت پرداخت حقوق دولتی تا پایان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تاکنون 2 هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب (رونق تولید) به طرح‌ها و واحدهای تولیدی این استان ارایه شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۲۷۳واحد تولیدی، صنعتی، معدنی و کشاورزی در استان قزوین تسهیلات طرح رونق تولید دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: در راستای رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از ابتدای امسال تاکنون 242 واحد تولیدی این استان با دریافت تسهیلات بانکی حمایت شده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه بیش از 55 درصد محصولات شوینده کشور در استان تولید می‌شود، گفت: امید است با همکاری دستگاه‌ها و بخش خصوصی بتوانیم به نتایج مطلوبی در راستای تحقق ...
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین گفت: اجرای طرح رونق تولید در کاهش مشکلات صنعت استان موثر واقع شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن استان قزوین در جلسه ملاقات مردمی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات صنعت‌گران از اصلی‌ترین اولویت جلسات ملاقات مردمی است و روزهای کاری سه‌شنبه خود را به این موضوع اختصاص داده ایم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از کسب رتبه سوم در مبلغ و تعداد پرداخت تسهیلات رونق تولید این استان در کشور خبر داد و گفت: تاکنون یک هزار و 571 واحد صنعتی و کشاورزی درخواست‌کننده تسهیلات ...
   در دیدار رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با رایزن بازرگانی سفارت ترکیه در ایران مطرح شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: حضور هیأت‌های خارجی در استان با ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک ضمن ارزآوری و سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، به اشتغال و صادرات سروسامان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: 350 میلیون دلار انواع کالا نیمه نخست امسال از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.