•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 6 طرح صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین گفت: ۱۵ طرح ملی صنعتی و تولیدی امسال با یک هزارو 200 میلیارد تومان اعتبار در استان قزوین که در حال حاضر ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بهره برداری می رسند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: از آغاز مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید تاکنون 475 واحد و طرح تولیدی در استان ثبت نام کرده اند.
   در مراسمی با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران:
   در مراسمی با حضور ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از 200 دستگاه خودرو سبز مجهز به موتور dpf و با با تکنولوژی یورو 4 و یورو 5 در در مجتمع صنعتی ماموت واقع در شهرک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری تاکنون 377 واحد و طرح تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات بهین یاب شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در حالیکه تاکنون هیچ تسهیلاتی در کشور داده نشده، این استان با پرداخت چهار فقره تسهیلات، رتبه نخست بهین یاب در بخش صنعت کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد: در سه ماهه نخست سال جاری ۱۵۲ میلیون دلار کالا به وزن ۱۴۱هزار تن از استان قزوین به کشورهای هدف صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین :
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: با هدف گذاری صادرات یک میلیارد دلاری در استان قزوین در سال جاری جهش قابل توجهی در توسعه صادرات غیرنفتی محقق می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قزوین خبر داد:
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قاچاق کالا در سال 92 معادل 25 میلیارد دلار بود که سال گذشته به 12.5 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد و در این دولت تلاش‌های بسیار مجدانه‌ای برای ...
   با حضور علی پرزحمت'رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین و سرگئی بوردیلیاک''سفیر اوکراین''و همتی استاندارقزوین و صادرکنندگان استان قزوین نشست هم اندیشی فرصتهای همکاری استان قزوین وکشور اوکراین ...