•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در قزوین گفت: 42 درصد از اشتغال کشور در بخش صنعت به واحدهای تولیدی کوچک اختصاص دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قزوین:
   معاون وزیر صنعت؛ معدن وتجارت گفت: در راستای ایجاد انگیزش برای صادرکنندگان کالا در کشور ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این افراد اختصاص یافت.
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری ۱۱۷ مصوبه در کارگروه ستاد تسهیل استان تصویب شده که ۶۵ درصد آنها مربوط به بانکهاست.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: به منظور پیشبرد واحدهای صنعتی غیرفعال، راکد و مشکلات همراهی بانک ها حائز اهمیت بوده که باید ظرفیت بانک ها برای برطرف کردن مشکلات صنعت به کارگیری شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت تسهیلات به واحد های صنعتی و معدنی با اشتغال کمتراز 100 نفر برابر مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت ، معدن و تجارت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه نشست اقتصاد مقاومتی گفت: رشد اقتصادی و رفع موانع و مشکلات تولید با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق می شود .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین از اجرایی شده 96 درصدی مصوبات این ستاد در سال 94 خبر داد.
   دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین در حوزه صنعت، معدن برگزار شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این سازمان از شناسایی 500 واحد صنعتی نیمه فعال ، غیر فعال و راکد استان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی خبر داد.
   طی سال گذشته در استان قزوین محقق شد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: صدور و تمدید پروانه کسب صنفی در سال 94 نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 درصد رشد داشته است.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت با صدور حکمی «امیرحسین ساوه» را به سمت رییس موسسه عالی علمی ـ کاربردی صنعت، معدن و تجارت تعیین کرد.
Page created in 1.7576539516449 seconds.
memoryUsage : 29264Kb