•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین خبر داد:
   ریس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: ۲۷۴ واحدتولیدی ازطریق سامانه بهین یاب به مبلغ ۱۸۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از طریق مراجعه مستقیم به بانکهای عامل استان موفق به اخذ تسهیلات شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۷۳ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اجرا شده است و ۲۵درصد در حال پیگیری و ۲ درصدمصوبات به علت عدم پیگیری متقاضی انجام نشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با اجرای طرح رونق تولید تاکنون ۲۹۹ میلیارد تومان به ۴۲۲ واحد صنعتی و کشاورزی در استان پرداخت شده است.
   قائم مقام سازمان توسعه تجارت ایران در قزوین:
   قائم مقام سازمان توسعه تجارت ایران گفت: براساس آمارها در صادرات غیرنفتی نسبت به دهه گذشته هزار درصد رشد داشته‌ایم به طوری که در سال ۸۰ سهم صادرات غیرنفتی ۴.۲ میلیارد دلار بوده است اما در سال گذشته ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 741 واحد تولیدی در استان قزوین 789 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.
   استاندار قزوین از 3 واحد صنعتی و تولیدی در این استان بازدید کرد.
   دبیر کمیسیون صنایع و معادن و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از 3 واحد تولیدی مستقر در تاکستان و شهر صنعتی البرز بازدید کردند.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: تاکنون 30 واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا از تسهیلات طرح رونق تولید بهره مند شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه 139 واحد تولیدی صادرکننده کالا در این استان شناسایی شده است، گفت: این واحدها تا کنون موفق به صادرات 333 میلیون دلار کالا شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: دو هزار و 91 واحد تولیدی در بخش کشاورزی و صنعتی برای دریافت تسهیلات به بانک ‌های عامل این استان معرفی شده‌اند.
Page created in 2.3214330673218 seconds.
memoryUsage : 29261Kb