•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   درراستای رفع نگرانی تامین تایر خودروهای سنگین؛
   دبیر ستاد تنظیم بازار استان قزوین گفت: تا به امروز پنج هزار و 400 حلقه لاستیک ماشین های سنگین و 2 هزار و 100 لاستیک خودروهای سبک در قزوین توزیع شده است.
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در قزوین گفت: تغییرات ارزی و شرایط اقتصادی کنونی فرصت خوبی است تا برندهای تولیدی ایران بیشتر مورد حمایت و توجه قرار گیرند.
   چهارمبن محموله کالای احتکار شده از نوع ام دی اف با نظارت بازرسان صنعت ، معدن و تجارت در قزوین توزیع شد.
   با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در قزوین واحدتولید کننده انواع لبنیات با سرمایه گذاری خارجی 44میلیون یورویی ‌در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.
   خط تولید شیشه ضد گلوله با سه هزار میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار قزوین و رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ، فرماندار تاکستان و مدیران استانی افتتاحشد.
   یک محموله پروفیل دوجداره در و پنجره که به عنوان کالای احتکار شده در قزوین کشف شده بود روانه بازار شد.

   رییس سازمان صمت استان قزوین خبرداد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با ورود 200 هزار حلقه لاستیک وارداتی به کشور به زودی شاهد تعادل در بازار و حل مشکل ناوگان خودروهای سنگین در استان خواهیم بود.

   رییس سازمان صمت قزوین مطرح کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با اشاره به همراهی واحدهای صنفی با دستگاه های اجرایی گفت: هرگونه احتکار و اختفای کالا را باید اقدامی خلاف اخلاق و دین و خیانت به مردم و کشور دانست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین 70 درصد تسهیلات روستایی مصوب را جذب کرده و در از این حیث جزو پنج استان برتر کشور است.
   در حاشیه بازدید استاندار قزوین و رییس سازمان صمت استان از فرآیند تولید3 واحد صنعتی این استان بر توسعه شهرک صنعتی کاسپین با هدف افزایش جذب سرمایه گذاران خارجی تاکید شد.
Page created in 1.7768168449402 seconds.
memoryUsage : 29266Kb