•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: جواز تاسیس واحدهای صنعتی و تولیدی در استان طی هفت ماه امسال 31 درصد افزایش یافته است.
   پرزحمت در حاشیه نمایشگاه بین المللی ماشین‌آلات و محصولات نساجی مطرح‌کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از غرفه شرکت نفیس نخ از استان قزوین در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی،مواد اولیه منسوجات خانگی،ماشین گلدوزی و محصولات نساجی '' ایران ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری پنج هزار و ۲۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در قزوین تشکیل شده است.
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۸۰۹ میلیارد ریال در بخش صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت شده است.
   پرزحمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: حدود ۷ درصد واردات به مواد اولیه و ۶۴ درصد هم به ماشین آلات اختصاص دارد.
   رئیس سازمان صمت قزوین تاکیدکرد:
   سی امین جلسه ملاقات چهره به چهره ارباب رجوع با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در سال 1397 برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: 60 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مربوط به بانکها و کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی است.
   رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی در قزوین:
   در راستای حمایت از تولیدات داخلی رییس هیات‌عامل صندوق توسعه ملی به همراه استاندار و ریس سازمان صمت استان قزوین از واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۸۴ هزار بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که منجر به تشکیل پنج هزار پرونده تخلفاتی شده است.
   رییس سازمان صنعت قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین در حوزه صنایع مرتبط با نساجی از قدمت و شهرت بالایی برخوردار است و امیدواریم با همت صاحبان این صنعت بتواند جایگاه طلایی خود را در این بخش دوباره بدست ...