•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی ؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 8 پروژه صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین از ۲۵۰ مصوبه در بخش رفع موانع واحدهای تولیدی که 65 درصد آنها اجرایی شده اند خبر داد.
   معاون وزیر صمت :
   زرندی گفت : امسال احیای بیش از ۲ هزار واحد تولیدی با ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.
   معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در سال رونق تولید حمایت از واحدهای فعال صنعتی و تولیدی در دستور کار وزارت صنعت قرار دارد.
   معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در حال حاضر ۴۶۶ خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده و ۹۷ واحد به پایان رسیده و برای کمک به تولید و اشتغال امسال هم ۴۰ خوشه جدید راه اندازی می شود.

   با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون صنایع سازمان صنایع کوچک کشور از یک واحد تولید رزین های سنتزی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بهره برداری شد.
   زرندی در نشست با عاملین توسعه خوشه های کسب و کار استان قزوین:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت گفت: از مهمترین مشکلاتی که در بخش تولید با آن مواجه هستیم موضوعات بازاریابی و نوآوری است که با توسعه خوشه های صنعتی می توان آن را مدیریت کرد.
   رئیس سازمان صمت قزوین گفت: از پرداخت ۲۹۵ فقره تسهیلات بهین یاب به مبلغ ۳۸۴ میلیارد تومان از ابتدای امسال در استان قزوین خبر داد.
   با حضور رئیس و معاونین سازمان صمت :
   با حضور رئیس و معاونین سازمان صمت میزخدمت در محل نماز جمعه قزوین تشکیل شد.
   مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین روز جمعه در میز خدمت پاسخگوی سوالات نمازگزاران جمعه خواهند بود.