•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: امسال 12 هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری استان از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: یک هزار و 606 واحد تولیدی در استان برای دریافت تسهیلات بهین یاب از محل اجرای طرح رونق تولید به بانک ها معرفی شده اند که از این تعداد 658 واحد موفق به دریافت ...
   در یازده ماه گدَشته ۵۹۰ هزار تن کالا به ارزش ۶۱۴ میلیون دلار از استان قزوین صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: راه اندازی تشکل ها و انجمن های صادراتی در استان به منظور تقویت تولید و صادرات ضروری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۴۳۰ فقره از تسهیلات پرداختی از سوی کمیته نظارت بررسی و راستی آزمایی شده‌اند و استان قزوین همچنان در موضوع نظارت در جایگاه اول کشور قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان بهاره با240 غرفه از سیزدهم اسفند ماه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در یازده ماهه امسال 200 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهر صنعتی البرز صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 607 واحد تولیدی در استان قزوین از طریق سامانه بهین یاب، به میزان ۴۳۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.
   با همراهی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :
   استفان لوفون نخست وزیر سوئد در ارائه سفر سیاسی و اقتصادی خود به ایران از خط مونتاژ کامیونهای اسکانیا در کارخانه تولیدی‌ شرکت ماموت دیزل در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: صنعت نساجی این استان با حمایت های دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح رونق در حال تقویت است.