•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۸ هزار و ۸۷۰ فقره بازرسی از واحدهای صنفی قزوین انجام شد که به تشکیل پنج هزار و ۵۹۵ فقره پرونده تعزیراتی منجر ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از تخصیص ۲۹۰ تن سهمیه مرغ منجمد به قزوین جهت تنظیم بازار این محصول در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت قزوین از بررسی مشکلات 194 واحد صنعتی و تولیدی و کشاورزی قزوین خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: اعمال تحریم‌های ظالمانه دشمنان نه تنها چرخ‌های اقتصادی استان را متوقف نکرده، بلکه موجب افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی در قزوین شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   قزوین از نظر رفع تعهدات ارزی واحدهای تولیدی طی امسال در زمره برترین‌های کشور قرار دارد و به همین دلیل، مورد تشویق سازمان توسعه تجارت قرار گرفته است.
   معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: در هفت ماهه امسال نزدیک به ۶ هزار فقره بازرسی از انبارها و مراکز توزیع محصولات برای شناسایی کالاهای قاچاق و جلوگیری از عرضه آنها در استان انجام شده ...
   رییس سازمان صمت استان قزوین خبر داد :
   رییس سازمان صمت استان قزوین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گفت: در ۷ ماهه امسال ۳۲۸ هزار تن کالا از استان به چند کشور صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای امسال، ۲۰ انتخابات برای اتحادیه‌های استان قزوین برگزار و ۸۴۵ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان شناسایی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: هیچ گونه مشکلی در تامین و توزیع کالاهای اساسی از جمله روغن در استان قزوین وجود ندارد و قیمت گوشت قرمز هم به زودی تعدیل خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۲۸۸ تن روغن از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف منتخب استان توزیع شده است.