•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از اول دی ماه امسال انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از اول دی ماه امسال امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین خبر داد.
   در همایش میز کشوری شیشه در قزوین مطرح شد؛
   رییس گروه معدن و صنایع معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: پیگیری برای رفع موانع صادرات شیشه به کشورهای ترکیه و هند توسط این سازمان در دست انجام است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در 9 ماهه امسال، 18 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن قزوین وصول شده است و طبق توافق‌نامه ابلاغی اخیر 41 معدن استان در صورت پرداخت حقوق دولتی تا پایان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تاکنون 2 هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب (رونق تولید) به طرح‌ها و واحدهای تولیدی این استان ارایه شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۲۷۳واحد تولیدی، صنعتی، معدنی و کشاورزی در استان قزوین تسهیلات طرح رونق تولید دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: در راستای رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از ابتدای امسال تاکنون 242 واحد تولیدی این استان با دریافت تسهیلات بانکی حمایت شده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه بیش از 55 درصد محصولات شوینده کشور در استان تولید می‌شود، گفت: امید است با همکاری دستگاه‌ها و بخش خصوصی بتوانیم به نتایج مطلوبی در راستای تحقق ...
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین گفت: اجرای طرح رونق تولید در کاهش مشکلات صنعت استان موثر واقع شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن استان قزوین در جلسه ملاقات مردمی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات صنعت‌گران از اصلی‌ترین اولویت جلسات ملاقات مردمی است و روزهای کاری سه‌شنبه خود را به این موضوع اختصاص داده ایم.
Page created in 6.4763691425323 seconds.
memoryUsage : 29449Kb