•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان از کسب رتبه ی دوم استان در حوزه ی بازرسی و نظارت خبر داد و گفت: بر اساس حدود 40 شاخص از جمله تعداد بازرسی،تعداد پرونده ها،گزارشات ستاد خبری(مشارکت های مردمی)گزارشات ...
   رئیس مرکز ملی فرش ایران در سیستان و بلوچستان:
   رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه هنر صنعت فرش به عنوان یکی از ارکان صادرات غیر نفتی ایران در عرصه بین المللی خوش درخشیده است افزود: با توجه به وجود مواد اولیه و تخصص تولید فرش در داخل ایران و ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت خراسان جنوبی گفت:از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه تعداد 1620 فقره پروانه کسب در 3 گروه رسته های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در سطح استان خراسان جنوبی صادر گردید.
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت : طی پنج ماهه اول سالجاری،در سطح استان بیش از نود هزار و 300 بازرسی توسط بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با همکاری دستگاه ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان :
   همه دستگاه های اجرایی ذیربط در بحث تولید در استان یک پیکر واحد شده اند تا با برگزاری جلسات هم اندیشی با فعالان اقتصادی مشکلات واحدهای تولیدی استان را مرتفع کنند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی از دغدغه های دولت رشد و توسعه سیستان و بلوچستان است و رییس جمهوری در راستای جبران عقب ماندگی های این خطه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
   کلنگ احداث مجتمع بزرگ فولاد مکران چابهار با حضور نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و سردار دهقان وزیر دفاع، مشاور ارشد رییس جمهور در امور مناطق آزاد و استاندار سیستان و بلوچستان به زمین زده شد.
   مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت :
   مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت اجرایی شدن هرچه سریع تر مصوبات بخش صنعت،معدن وتجارت در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا تمامی سازمانهای ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استانسیستان و بلوچستان گفت: دولت برنامه های بسیار گسترده ای چه در مباحث فرهنگی ، امنیتی ، توافق صورت پذیرفته و به صورت ویژه مباحث اقتصادی در دستور کار قرار داده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت : 13 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 143 میلیون ریال در ایام هفته دولت در استان به بهره برداری خواهد رسید .
Page created in 1.827131986618 seconds.
memoryUsage : 29269Kb