•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: 8 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری 1500 میلیارد تومان برای سال جاری در نظر گرفته شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اظهار داشت : استان سیستان و بلوچستان با جمعیتی بیش از 2 میلیون و 530 هزار نفری و 19 شهرستان 36 هزار واحد صنفی فعال دارد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   با توجه به ابلاغ پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور واحدهای تولیدی مشکل دار تعیین تکلیف خواهند شد.
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران :
   افزایش کیفیت در بهره وری معادن کشور با کاربردی کردن آموزش به اعضای این سازمان و به کار گیری مسوولان فنی در معادن می تواند به این هدف کمک کند.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان بلوچستان به منظور جذب سرمایه گذاری برای اجرای طرح‌های آنتیموان و منیزیت اطلاعیه ای را صادر کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت : با توجه به وجود ذخایر مناسب آنتی موآن در استان سیستان و بلوچستان ایجاد کارخانه فرآوری در مقیاس صنعتی در انتظار سرمایه گذاری دولتی و خصوصی می باشد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سیستان و بلوچستان تاکید کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان وبلوچستان گفت:نمایشگاههای بین المللی می توانند در توسعه تجارت خارجی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تاثیر گذاری ایفا نمایند .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: این استان با دارا بودن معادن غنی منیزیت در انتظار سرمایه گذاران جهت راه اندازی صنایع معدنی است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در طی سفر ریاست جمهور در سال 93 به استان14 مصوبه مربوط به ادارات هم خانواده بخش صنعت ، معدن و تجارت در جلسه ای با حضور مقام عالی وزارت به تصویب ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: نمایشگاههای بین المللی می توانند در توسعه تجارت خارجی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تاثیر گذاری ایفا نمایند .
Page created in 2.4882988929749 seconds.
memoryUsage : 29270Kb