•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از ابتدای دولت یازدهم تاکنون انجام شده است؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 290 پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای دولت یازدهم تا کنون در این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با بهره برداری از 134 طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد زمینه اشتغال 3400 نفر فراهم خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سالانه بیش از پنج هزار متر مربع فرش دستباف در منطقه سیستان تولید که بیش از 80 درصد آن به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان 58 واحد تولیدی با میزان اشتغال یک هزار و 462 نفر فعال است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در هشت ماهه امسال کل صادرات از گمرگات و بازارچه‌های مرزی استان به وزن یک میلیون و 121 هزار و 498 تن و به ارزش 252 میلیون و 112 هزار و 763 ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با افتتاح فاز یک بندر شهید بهشتی چابهار میزان تخلیه و بارگیری از این بندر از 2.5 میلیون تن به 8.5 میلیون تن افزایش پیدا کرد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از اعزام هیات تجاری این استان به کشور عمان خبر داد و گفت: توسعه روابط تجاری بین استان و کشور عمان از جمله اهداف مهم این سفر است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 161 میلیون دلارکالا در شش ماهه امسال از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در شش ماهه اول امسال بیش از 95 هزار بازرسی از واحدهای صنفی این استان انجام شد.
   رییس کل سازمان توسعه تجارت خبر داد:
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران:سازمان توسعه تجارت ایران جهت حمایت از توسعه صادرات و ترانزیت از استان سیستان و بلوچستان امادگی کامل دارد و برای برقراری تعرفه ترجیهی و تجارت آزاد با برخی کشورها ...