•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سیستان و بلوچستان تاکید کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان وبلوچستان گفت:نمایشگاههای بین المللی می توانند در توسعه تجارت خارجی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تاثیر گذاری ایفا نمایند .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: این استان با دارا بودن معادن غنی منیزیت در انتظار سرمایه گذاران جهت راه اندازی صنایع معدنی است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در طی سفر ریاست جمهور در سال 93 به استان14 مصوبه مربوط به ادارات هم خانواده بخش صنعت ، معدن و تجارت در جلسه ای با حضور مقام عالی وزارت به تصویب ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: نمایشگاههای بین المللی می توانند در توسعه تجارت خارجی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تاثیر گذاری ایفا نمایند .
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   با پایان یافتن طرح ویژه نظارتی نوروز 95 بیش از 13 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   بر اساس آمار مرکز اصناف و بازرگانان ایران و دبیرخانه هیات عالی نظارت ، استان سیستان و بلوچستان با کمترین درصد انتخابات معوقه اتحادیه های صنفی بهترین عملکرد را در این زمینه در کشور داراست.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به منطقه ویژه اقتصادی و تصویب منطقه آزاد تجاری-صنعتی سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: این شرایط زمینه مناسب و مستعدی را برای سرمایه گذاران و تولیدات صنعتی فراهم کرده ...
   در ادامه سفر مهندس نعمت زاده به سیستان و بلوچستان صورت گرفت:
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولان استانی ، عملیات اجرایی طرح بزرگ تایر خودرو سیستان با ظرفیت 50 هزار تن لاستیک در شهرک صنعتی رامشار شهرستان هامون آغاز شد.
   با حضور وزیر صنعت ، معدن وتجارت انجام شد:
   در پی سفر یک روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان سیستان و بلوچستان که به منظور افتتاح و کلنگ زنی چند طرح صنعتی صورت گفت ،کارخانه تولیدی لوله های GRP تولیدکننده لوله از کامپوزیت پلیمری با ظرفیت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در سی امین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: مشکلات 100 طرح تولیدی استان در نشست ‌های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رفع شده است.
Page created in 2.5081889629364 seconds.
memoryUsage : 29268Kb