•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا زاهدان به همت اتاق اصناف مرکز استان و با هدف تنظیم بازار ایام پایانی سال در زاهدان دایر گردید .
   برای افتتاح یک طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی:
   مهندس نعمت زاده در سفری یک روزه به استان سیستان و بلوچستان، معدن و کارخانه فرآوری مس چهل کوره یکی از 36 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی را افتتاح می کند.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در 10 ماهه سال جاری ارزش صادرات این استان به کشورهای هدف صادراتی به 417 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال قبل رشد 12 ...
   توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان انجام می شود:
   با هدف گسترش روابط اقتصادی هیات تجاری و بازاریابی به کشور هند اعزام خواهد شد.
   دومین گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانهای کشور در چابهار در حال برگزاری است.
   با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت :
   به مناسبت دهه مبارک فجر ظهر امروز کارخانه دانه بندی منیزیت نوک آباد طرح فرآوری و پرعیارسازی منیزیت در استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید .
   ابویی مهریزی در حاشیه بازدید از کارخانه و معدن مس چهل کوره نصرت آباد زاهدان ، گفت: با توجه به روند پیشرفت کارخانه مس چهل کوره بزودی این کارخانه به بهره برداری می رسد.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 15 طرح تولیدی و صنعتی در ایام دهه مبارک فجر در استان به بهره برداری می رسد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 154 پروانه بهره‌برداری معدنی در سطح استان صادر شده و 4663 نفر با سرمایه‌گذاری دفتری 3 هزار و 273 میلیارد ریال در بخش معادن استان اشتغال ...
   رئیس صنعت و معدن سیستان و بلوچستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۲۲ هزار و ۶۹۹ نفر در بخش صنعت استان اشتغال دارند که حدود ۶ درصد اشتغال استان را شامل می‌شود.
Page created in 2.5670728683472 seconds.
memoryUsage : 29269Kb