•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:اولین انتخابات الکترونیک استان با برگزاری انتخابات الکترونیک اتحادیه صنف آژانسهای تاکسی تلفنی و وانت بارها در زاهدان ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :گفت بسته حمایت از توسعه صادرات غیر نفتی در چارچوب برنامه ملی پیشبرد برون گرایی اقتصاد مقاومتی و تحقق اهداف توسعه صادرات غیر نفتی می باشد.
   استاندار سیستان و بلوچستان:
   استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امروز بیش از 140 پهنه امیدبخش معدنی در این استان کشف شده است بر ضرورت توجه و ارتقای عملیات اکتشاف و ارتقاء جایگاه معادن در این استان تأکید کرد.
   در سلسله برنامه های مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت در جهت برگزاری تورهای صنعتی ومعدنی که به منظور آشنایی بیشتر با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های واحدهای صنعتی و معدنی انجام می‌شود، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: 8 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری 1500 میلیارد تومان برای سال جاری در نظر گرفته شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اظهار داشت : استان سیستان و بلوچستان با جمعیتی بیش از 2 میلیون و 530 هزار نفری و 19 شهرستان 36 هزار واحد صنفی فعال دارد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   با توجه به ابلاغ پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور واحدهای تولیدی مشکل دار تعیین تکلیف خواهند شد.
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران :
   افزایش کیفیت در بهره وری معادن کشور با کاربردی کردن آموزش به اعضای این سازمان و به کار گیری مسوولان فنی در معادن می تواند به این هدف کمک کند.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان بلوچستان به منظور جذب سرمایه گذاری برای اجرای طرح‌های آنتیموان و منیزیت اطلاعیه ای را صادر کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت : با توجه به وجود ذخایر مناسب آنتی موآن در استان سیستان و بلوچستان ایجاد کارخانه فرآوری در مقیاس صنعتی در انتظار سرمایه گذاری دولتی و خصوصی می باشد .
Page created in 2.3770759105682 seconds.
memoryUsage : 29268Kb