•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در کنفرانس خبری روز حمایت از صنایع کوچک گفت: سال گذشته 121 واحد تولیدی در استان یک هزار و 20 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   هیات کشور پاکستان به سرپرستی سعید جدون رئیس گمرک ایالت بلوچستان پاکستان عصر روز سه شنبه از طریق مرز زمینی میرجاوه برای شرکت در پنجمین کمیته مشترک تجارت مرزی 2 کشور ایران و پاکستان وارد زاهدان مرکز ...
   حدود ۱۰ درصد ذخایر "آنتیموان" جهان در سیستان و بلوچستان قرار دارد و این در حالی است که اخیراً با راه‌اندازی معدن و کارخانه پایلوت تولید شمش این فلز در منطقه "سفیدآبه"، کشورمان به ...
   نمایشگاه تخصصی مبلمان،لوستر،دکوراسیون داخلی با 176 غرفه در زاهدان آغاز به کار کرد .
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا زاهدان به همت اتاق اصناف مرکز استان و با هدف تنظیم بازار ایام پایانی سال در زاهدان دایر گردید .
   برای افتتاح یک طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی:
   مهندس نعمت زاده در سفری یک روزه به استان سیستان و بلوچستان، معدن و کارخانه فرآوری مس چهل کوره یکی از 36 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی را افتتاح می کند.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در 10 ماهه سال جاری ارزش صادرات این استان به کشورهای هدف صادراتی به 417 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال قبل رشد 12 ...
   توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان انجام می شود:
   با هدف گسترش روابط اقتصادی هیات تجاری و بازاریابی به کشور هند اعزام خواهد شد.
   دومین گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانهای کشور در چابهار در حال برگزاری است.
   با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت :
   به مناسبت دهه مبارک فجر ظهر امروز کارخانه دانه بندی منیزیت نوک آباد طرح فرآوری و پرعیارسازی منیزیت در استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید .
Page created in 1.9030668735504 seconds.
memoryUsage : 29269Kb