•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از اعزام هیات تجاری این استان به کشور عمان خبر داد و گفت: توسعه روابط تجاری بین استان و کشور عمان از جمله اهداف مهم این سفر است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 161 میلیون دلارکالا در شش ماهه امسال از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در شش ماهه اول امسال بیش از 95 هزار بازرسی از واحدهای صنفی این استان انجام شد.
   رییس کل سازمان توسعه تجارت خبر داد:
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران:سازمان توسعه تجارت ایران جهت حمایت از توسعه صادرات و ترانزیت از استان سیستان و بلوچستان امادگی کامل دارد و برای برقراری تعرفه ترجیهی و تجارت آزاد با برخی کشورها ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با اعلام اینکه این استان بر اساس مصوبه هیأت دولت 13 بازارچه مرزی دارد، گفت: در موضوع مبادلات مرزی ابتدا باید معیشت مرزنشینان مورد توجه قرار بگیرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   استان سیستان و بلوچستان از ظرفیت های بالایی در حوزه معادن برخوردار بوده که با روند فعالیت های معدنی و رشد شاخص های بخش معدن استان نسبت به سنوات گذشته و ارتقاء جایگاه معدن استان نسبت به کشور در سال ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد : برپایی نمایشگاه پائیزه ویژه ایام بازگشایی مدارس از 19 لغایت 26 شهریورماه در زاهدان
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : از بهره برداری 12 طرح صنعتی و معدنی در ایام هفته دولت در سیستان و بلوچستان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در جلسه میز ملی خدمات دریایی،حمل و نقل و ترانزیت که با حضور اشرفی معاون استاندار و اسکندری مدیر کل دفتر خدمات صادرات سازمان توسعه تجارت ایران در محل ...
   مدیرعامل شرکت سیمان خاش سیستان و بلوچستان گفت: توانمندی های این شرکت در قالب برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانیا «Buildexpo» به نمایش گذاشته شد.
Page created in 2.2665581703186 seconds.
memoryUsage : 29272Kb