•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: دریافت گزارشات مردمی و بررسی آمارهانشان می دهد که حدود 40 درصد از گزارشات مردمی از طریق ستاد خبری منجر به کشف تخلف گردیده ...
   در طی ایام دهه مبارکه فجر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 35 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 543 میلیارد ریالی در استان به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن تجارت سیستان و بلوچستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت : طی سالهای 89 تا 92 بر اساس هدف گذاری های صورت پذیرفته ، استان فراتر از برنامه ی پنجم توسعه پیش رفته است.
   به مناسبت دهه ی مبارک فجر
   یک واحد تولیدی شن و ماسه با سرمایه گذاری 11 میلیارد ریالی و بزرگترین واحد تولیدی دکل های انتقال نیرو و گالوانیزه گرم قطعات در کشور با سرمایه گذاری 206 میلیارد ریال به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت : از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه بیش از 161 هزار و 973 مرتبه از واحدهای اقتصادی بازرسی بعمل آمد که واحدهای متخلف شناسایی و 6 هزار و 725 پرونده ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت : تامین منابع مالی و رفع مشکل بدهی معوق و استفاده از توان بخش خصوصی در حل مشکلات در دستور کار قرار گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت :در راستای پیگیری هدفمند برنامه های توسعه ای ، میز صنعت و معدن به منظور ارائه طرح های توسعه ای و رفع موانع پیشروی تولید در استان تشکیل شد.
   اختصاصی /
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: جبران عقب ماندگی های اقتصادی و رفع موانع فضای کسب و کار و تولید در استان سیستان و بلوچستان در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.
Page created in 1.7919359207153 seconds.
memoryUsage : 29238Kb