•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان 58 واحد تولیدی با میزان اشتغال یک هزار و 462 نفر فعال است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در هشت ماهه امسال کل صادرات از گمرگات و بازارچه‌های مرزی استان به وزن یک میلیون و 121 هزار و 498 تن و به ارزش 252 میلیون و 112 هزار و 763 ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با افتتاح فاز یک بندر شهید بهشتی چابهار میزان تخلیه و بارگیری از این بندر از 2.5 میلیون تن به 8.5 میلیون تن افزایش پیدا کرد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از اعزام هیات تجاری این استان به کشور عمان خبر داد و گفت: توسعه روابط تجاری بین استان و کشور عمان از جمله اهداف مهم این سفر است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 161 میلیون دلارکالا در شش ماهه امسال از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در شش ماهه اول امسال بیش از 95 هزار بازرسی از واحدهای صنفی این استان انجام شد.
   رییس کل سازمان توسعه تجارت خبر داد:
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران:سازمان توسعه تجارت ایران جهت حمایت از توسعه صادرات و ترانزیت از استان سیستان و بلوچستان امادگی کامل دارد و برای برقراری تعرفه ترجیهی و تجارت آزاد با برخی کشورها ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با اعلام اینکه این استان بر اساس مصوبه هیأت دولت 13 بازارچه مرزی دارد، گفت: در موضوع مبادلات مرزی ابتدا باید معیشت مرزنشینان مورد توجه قرار بگیرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   استان سیستان و بلوچستان از ظرفیت های بالایی در حوزه معادن برخوردار بوده که با روند فعالیت های معدنی و رشد شاخص های بخش معدن استان نسبت به سنوات گذشته و ارتقاء جایگاه معدن استان نسبت به کشور در سال ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد : برپایی نمایشگاه پائیزه ویژه ایام بازگشایی مدارس از 19 لغایت 26 شهریورماه در زاهدان
Page created in 2.2865998744965 seconds.
memoryUsage : 29243Kb