•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان:
   در ایام ماه مبارک رمضان امسال 8 هزار و 652 تن انواع کالاهای اساسی از جمله برنج هندی، شکر، مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد تامین و توزیع شده است.
   معاون امور بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در اردیبهشت ماه سال 98 تعداد 37 پرونده جهت نانوایی های متخلف تشکیل گردیده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در سال 98 کالاهایی به ارزش بیش از 1 میلیارد و 90 میلیون دلار از سیستان و بلوچستان صادر گردیده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان:
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری تا کنون از نانوایی های سطح شهرستان زاهدان تعداد 147 مورد بازرسی ...
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از خدمات رسانی مجتمع اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در روستاهای محروم با توجه به شیوع ویروس کرونا خبر داد.
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد :
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده های تخلف با ارزش 126 میلیون ریال به علت گرانفروشی در شهرستان زاهدان خبر داد.
   سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی و شورای مبادلات مرزی استان در خصوص توسعه مبادلات تجاری در مرز میلک برنامه ریزی های لازم انجام شد.
   سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در سومین نمایشگاه بین المللی محصولات مصرفی کراچی پاکستان از 24 تا 26 مردادماه سالجاری برپا می شود.
   معاون امور بازرگانی و تجارت سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   معاون امور بازرگانی و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بنا بر تقاضای مردم مرحله دوم توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ماه مبارک رمضان و افزایش استفاده هم استانیها از برخی اقلام در این ماه، قیمت مصوب برخی اقلام پرمصرف تعیین ...