•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۶۸ طرح اشتغالزا در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه صنعت نساجی در استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح های توسعه شرکت نساجی کویر در استان بیش از 5هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تحقق بیش از 100درصدی تعهد ایجاد اشتغال در این سازمان خبر داد.
   رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 2.5 برابری صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در این استان در سال گذشته خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر 3هزار مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی طی یکسال گذشته به ستادهای خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بیش از ۶هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۹۷ به صنایع استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کمک 2 میلیارد ریالی واحدهای صنعتی ، معدنی و اصناف این استان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در طرح نظارتی نوروز 98 بالغ بر989 فقره تخلف از واحدهای صنفی در سطح استان کشف و ثبت شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تحقق ۶۱درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی در مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سطح استان خبر داد.