•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام هشت هزار و 457 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی این استان در 9 ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای سال تاکنون 458 واحد تولیدی استان بیش از 2 هزار و 700میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از بانک‌ها دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال در جهت رونق تولید به ۱۶ طرح نیمه تمام ۱۲۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که هفت طرح مربوط به بخش صنعت و ۹ طرح مربوط به بخش کشاورزی بوده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سه دهم درصد از وزن کل صادرات کشور متعلق به استان سمنان است و امسال بیش از نیمی از کالاهای صادراتی استان، محصولات صنعتی بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای طرح تشدید نظارتی ویژه شب یلدا در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال و در جهت رفع موانع تولید به ۳۵۴ واحد تولیدی این استان بیش از یک هزار و 970 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 28 درصدی وزن و ۲۶ درصدی ارزش صادرات این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مطرح کرد:
   ​به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اجرای کامل طرح بزرگ صنعتی سیمان بیارجمند ظرفیت تولید سیمان این استان یک میلیون تن افزایش خواهد یافت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت یک هزار و ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان از ابتدای سال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام یک هزار و 338 واحد تولیدی این استان در سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات خبر داد.
Page created in 1.7861330509186 seconds.
memoryUsage : 29272Kb