•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 59 واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی چهار ماه گذشته سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر 7 هزار و 47 میلیارد ریال در بخش صنعت پیش بینی شده است.
   درهفتمین جلسه کارگروه بررسی تسهیلات رونق تولید عنوان شد که تا کنون 33 واحد تولیدی سمنان برای اخذ تسهیلات رونق تولید معرفی شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:‌ 946 پرونده قاچاق در سمنان تشکیل شده است که واحدهای خاطی در حدود 130 میلیارد ریال جریمه شدند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه صنعت نساجی در استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح های توسعه شرکت نساجی کویر برای اولین بار در استان پارچه جین تولید خواهد شد که از نظر مرغوبیت در ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت :تاکنون 163 واحد تولیدی صنعتی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید امسال در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند و 21 واحد متقاضی در گام اول از طرح رونق ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش یک میلیون تن ظرفیت تولید سیمان در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان ، راندمان فعالیت در واحدهای تولیدی استان به 42 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان عنوان کرد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان گفت : صادرات ظروف پلیمری یک بار مصرف از استان سمنان ، سالانه بیش از سه میلیون دلار ارز عاید کشور می کند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از صادرات بیش از یک و نیم میلیون یورو کلر و مشتقات آن از سمنان در سه ماهه ابتدایی سالجاری خبر داد.
Page created in 1.8094220161438 seconds.
memoryUsage : 29262Kb