•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام 961 واحد تولیدی استان در سامانه بهین یاب بمنظور دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   توسط کارگروه ستاد تسهیل سمنان انجام شد:
   استاندار و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جریان بازدید از واحد تولیدی لبنیات دهکده سمنان معضلات و فعالیتهای واحد را بررسی ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد :سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان سمنان با حضور و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام یک هزار و 996 مورد بازرسی در پنج ماه گذشته بمنظور مبارزه با قاچاق کالا در سطح واحدهای صنفی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 221 واحد تولیدی استان به بانکهای استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار خبر داد.
   در ششمین روز از هفته دولت شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان :
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 10 پروژه صنعتی و معدنی این استان با سرمایه‌گذاری 906 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به افزایش میزان صادرات از استان سمنان گفت: ۱۴۴ هزار تن کالا در ۴ ماهه نخست امسال از استان سمنان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سالجاری تاکنون 90 واحد تولیدی استان جهت بهره مندی از تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.
Page created in 1.6878960132599 seconds.
memoryUsage : 29261Kb