•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت استان سمنان تاکیدکرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت تقویت گشت های مشترک بازرسی ویژه مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۲۹۸ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سال ۹۷ شده اند.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبرداد:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کشف یک انبار احتکار کالا حاوی 1167 قلم لوازم ساختمانی و بهداشتی در سمنان خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از فعالیت بیش از 9700 بافنده فرش دستباف در استان سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 48میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه ۳۰هزار دستگاه میز‌های LCD در یک واحد صنعتی در ایوانکی گرمسار خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی درخواست معدن کاران استان سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف ۲۷ انبار احتکار، امتناع از عرضه کالا و قاچاق در استان در طرح نظارتی مبارزه با احتکار خبر داد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 26 هزار و 370 مورد بازرسی در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ ، به ۵۰ واحد تولیدی استان پرداخت می شود.