•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در ششمین روز از هفته دولت شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان :
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 10 پروژه صنعتی و معدنی این استان با سرمایه‌گذاری 906 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به افزایش میزان صادرات از استان سمنان گفت: ۱۴۴ هزار تن کالا در ۴ ماهه نخست امسال از استان سمنان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سالجاری تاکنون 90 واحد تولیدی استان جهت بهره مندی از تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 59 واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی چهار ماه گذشته سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر 7 هزار و 47 میلیارد ریال در بخش صنعت پیش بینی شده است.
   درهفتمین جلسه کارگروه بررسی تسهیلات رونق تولید عنوان شد که تا کنون 33 واحد تولیدی سمنان برای اخذ تسهیلات رونق تولید معرفی شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:‌ 946 پرونده قاچاق در سمنان تشکیل شده است که واحدهای خاطی در حدود 130 میلیارد ریال جریمه شدند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه صنعت نساجی در استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح های توسعه شرکت نساجی کویر برای اولین بار در استان پارچه جین تولید خواهد شد که از نظر مرغوبیت در ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت :تاکنون 163 واحد تولیدی صنعتی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید امسال در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند و 21 واحد متقاضی در گام اول از طرح رونق ...
Page created in 1.6803889274597 seconds.
memoryUsage : 29261Kb