•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت یک هزار و ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان از ابتدای سال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام یک هزار و 338 واحد تولیدی این استان در سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 190 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 31 درصدی صادرات در استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات چهل و نه واحد تولیدی در جلسات و کمیته های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان اظهار داشت : در نشست کمیته بررسی تسهیلات رونق تولیدمقرر شد که 30 واحد متقاضی تسهیلات رونق تولیددر سمنان به بانک معرفی شوند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 5 هزار و 685 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان طی شش ماه گذشته در سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان درهفتاد و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست استاندار و با حضور مدیران دستگاه های ذیربط و بانکهای عامل تشکیل شد،اعلام کرد که 57 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه بالغ‌بر ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن انجام‌شده است گفت: با این حجم از سرمایه‌گذاری هم‌اکنون بیش از ۵۰ هزار نفر در بخش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سالانه 27 هزار تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری در سه واحد تولیدی این استان تولید می‌شود.
Page created in 2.5106379985809 seconds.
memoryUsage : 29262Kb