•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 5 هزار و 685 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان طی شش ماه گذشته در سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان درهفتاد و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست استاندار و با حضور مدیران دستگاه های ذیربط و بانکهای عامل تشکیل شد،اعلام کرد که 57 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه بالغ‌بر ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن انجام‌شده است گفت: با این حجم از سرمایه‌گذاری هم‌اکنون بیش از ۵۰ هزار نفر در بخش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سالانه 27 هزار تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری در سه واحد تولیدی این استان تولید می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام 961 واحد تولیدی استان در سامانه بهین یاب بمنظور دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   توسط کارگروه ستاد تسهیل سمنان انجام شد:
   استاندار و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جریان بازدید از واحد تولیدی لبنیات دهکده سمنان معضلات و فعالیتهای واحد را بررسی ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد :سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان سمنان با حضور و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام یک هزار و 996 مورد بازرسی در پنج ماه گذشته بمنظور مبارزه با قاچاق کالا در سطح واحدهای صنفی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 221 واحد تولیدی استان به بانکهای استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار خبر داد.
Page created in 1.888060092926 seconds.
memoryUsage : 29260Kb