•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: استان سمنان با گستره جغرافیایی 97هزار کیلومتری ، از نظر تولید گچ ، نمک ، سلستین ، زئولیت رتبه نخست در کشور را دارا است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از وجود بزرگترین معدن پتاس ایران در این استان خبر داد و افزود: این معدن در غرب استان و در شهرستان گرمسار واقع شده است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 80 درصدی ذخایر قطعی معدنی در این استان در سالجاری خبر داد.
   مهدی میرکو تاکید‌کرد:
   رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت سوق دادن استارت آپ ها به سمت فعالیت های صنعتی و معدنی و استفاده از ظرفیت آنها در شکوفایی صنایع و معادن استان تاکید ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: صنایع بزرگ بیشترین سرمایه گذاری را در بخش صنعت این استان جذب کرده اند.
   معاون سازمان صنعت استان سمنان خبرداد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ذخیره سازی سوخت دوم برای مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با فعالیت کارخانه پاسارگارد باطری گرمسار، استان سمنان به خودکفایی ۹۳ درصدی تولید باطری خودرو رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ظرفیت و پتانسیل بالای ‌سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف صنایع و معادن برخوردار است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی و تامین مالی سیزده واحد تولیدی در جلسه کمیته کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه 80 واحد صادراتی در این استان وجود دارد، گفت: کیفیت مواد معدنی استان سمنان در سطح بین‌المللی است.