•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف ۲۷ انبار احتکار، امتناع از عرضه کالا و قاچاق در استان در طرح نظارتی مبارزه با احتکار خبر داد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 26 هزار و 370 مورد بازرسی در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ ، به ۵۰ واحد تولیدی استان پرداخت می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای مرحله ی دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان ، همزمان با سراسر کشور خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات سیزده واحد تولیدی در جلسات و کمیته های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای 14 طرح توسعه صنعتی در واحدهای تولیدی استان در پنج ماهه نخست سالجاری خبر داد.
   چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان سمنان با بررسی اعطای پروانه کسب به متقاضیان فروشگاه های زنجیره ای برگزار شد.
   چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان سمنان به ریاست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با توجه به فعالیت 2 واحد تولید نوشت افزار در استان، خانواده ها با خرید این اقلام داخلی به گردش چرخه اقتصادی تولید کمک کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: نظارت بر نحوه فروش نوشت افزار با هدف جلوگیری از گران فروشی و تخلف در این استان تشدید می شود.
Page created in 2.1395220756531 seconds.
memoryUsage : 29251Kb