•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ‍ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در بازدید از ۲۹ واحد صنعتی دریافت کننده تسهیلات در سال ۹۶ توسط کمیته پایش تسهیلات، ۱۵۶درصد از اشتغال تعهد شده تسهیلات در این واحدها محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجرای طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز 97 در استان خبر داد و گفت: در این طرح بازدید های روزانه از واحد‌های صنفی و سطح عرضه انجام می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال۴ هزار و ۱۶۰میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۷۳۳ واحد تولیدی استان پرداخت شده است که ۴۶ درصد از سهم استان است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود تولید ، مشکلات ۵۳۹ واحد تولیدی مشکل دار در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مطرح کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از 54 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: تعداد تخلفات محرز شده و پرونده‌های تنظیمی در ده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای بهبود، بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی به پنج واحد تولیدی این استان ۴۳میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سمنان نخستین استان کشور در بخش خودروسازی خصوصی با 7 میلیون دلار سرمایه گذاری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال ۹۶ و با پرداخت بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۶۳۸ واحد تولیدی استان تا کنون ۴۰ درصد از سهم استان سمنان در تسهیلات رونق تولید ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: دردهه فجر امسال و در ایام سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، 8 طرح صنعتی و معدنی در استان با سرمایه گذاری بیش از 3 هزار و 200 میلیارد ریال به ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال ۹۶ و به منظور راه اندازی طرح‌های نیمه تمام و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی یک هزار و ۲۶۵ واحد تولیدی این استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش ...
Page created in 1.7863199710846 seconds.
memoryUsage : 29272Kb