•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: حدود 85 واحد فرآوری مواد معدنی با ظرفیت فعلی 55درصد در استان فعالیت می کنند.
   در هشت ماهه سالجاری صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در هشت ماهه سالجاری اشتغال بیش از 29هزار نفر در صنایع استان پیش بینی شده است.
   بمنظور کنترل ورود و خروج کالا صورت گرفت
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت بیش از 15هزار انبار و مرکز نگه داری کالا در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ، دویست دستگاه اتوبوس ساخت شرکت عقاب افشان به این ناوگان تحویل داده شد.
   رئیس سازمان صنعت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تسهیل در امور پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی بالای صد نفر اشتغال خبر داد.
   رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 250درصدی صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه بیش از 500هزار تن ذغالسنگ در این استان خبر داد.
   همزمان با سفر رئیس جمهور انجام می شود
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی 13 طرح صنعتی و معدنی و زیربنایی شهرک های صنعتی استان همزمان با سفر رئیس محترم جمهور و هیات دولت به استان سمنان خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از 73 هزار نفر در اصناف استان شاغل و مشغول فعالیت می باشند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با تصویب اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان، ۱۳ طرح جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۶۸ میلیارد تومان به بانکهای عامل معرفی شدند.