•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور ۶۱ مجوز معدنی در استان سمنان طی 9 ماه گذشته خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ارزآوری بیش از پنج میلیون دلاری صادرات سیمان در استان خبر داد.
   معاون نظارت، بازرسی سازمان صمت سمنان خبر داد :
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع رسانی قیمت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۴۹۰۰ تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان خبر داد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت ۵۵۴ مورد تخلف در نانوایی های استان در نه ماهه گذشته خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توانمندی تبدیل ۷۰۰هزار تن مواد پتروشیمی خام به محصولات با ارزش افزوده و کاربری مصرف عمومی بهینه در این استان خبر داد.
   اسودی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از ۴۲ نوع ماده معدنی از معادن سمنان استخراج می‌شود که این استان از لحاظ استخراج مواد معدنی رتبه ششم و در شاخص تعداد معادن رتبه پنجم کشور را دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از استخراج سالانه حدود ۱۰ میلیون تن سنگ گچ از معادن این استان خبر داد.
   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۴۱۶ واحد تولیدی جهت بهره مندی از تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل معرفی شده اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 62 درصدی ارزش دلاری کالاهای صادراتی استان در هشت ماهه سالجاری خبر داد.