•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: جهادگران عرصه تولید ، اعم از صنعت و معدن ، بعنوان سربازان و سرداران جنگ اقتصادی هستند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تاکید کرد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های متعدد جهاددانشگاهی جهت شکوفایی و توسعه صنعت و معدن استان سمنان تأکید کرد.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هیچگونه کمبود در خصوص کالاهای اساسی و مواد پروتئینی نداریم و تمرکز بازرسی ها بر روی این اقلام می باشد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۱۴هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست استان در زمینه تولید و تامین انواع الکتروموتور در کشور خبر داد.
   معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه زیر ساخت های دولت الکترونیکی در این استان خبر داد.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان در حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 98 انتخاب شد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: نصب برچسب قیمت بر روی اجناس ضروری و الزامی می باشد و در صورت عدم رعایت از سوی اصناف ، با متخلفات برخورد خواهد ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی درخواستهای ۲۰ معدن استان در هفدهمین جلسه شورای معادن سمنان خبر داد و گفت: وضعیت فعالیت و حقوق دولتی این معادن تعیین تکلیف شد.
   رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از صدور 70 فقره جواز و پروانه فنی و مهندسی در این استان خبر داد.