•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۸۸ فقره گواهی کشف معادن با ذخیره قطعی ۵۹ میلیون تن در این استان صادر شده است.

   رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان در همایش تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه استان از برنامه ریزی و پیش بینی رشد 25 درصدی تولیدات نساجی و پوشاک در سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: واحدهای نمونه و برتر استان با ۱۲ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته اند و در مراسمی با حضور مقامات تجلیل خواهند شد.
   رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان گفت : ۱۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۲۰ طرح تولیدی در استان پرداخت می شود.

   سه ماهه نخست امسال انجام شد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت سمنان گفت: در سه ماه نخست امسال گشت نظارت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان حدود 15هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از صدور 948 پروانه بهره برداری از ابتدای دولت تدبیر و امید در سطح استان خبر داد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از توسعه صادرات غیر نفتی و افزایش مبادلات تجاری استان سمنان با ۱۵ کشور همسایه خبر داد و گفت: شناسایی و برنامه ریزی روی اقلام کالایی هدف صادرات در سطح استان در ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا کنون بیش از ۸۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در چارچوب برنامه تولید و اشتغال وزارت صمت، ایجاد ۶۶۵۰ فرصت شغلی جدید در استان سمنان پیش بینی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 44 درصدی ذخایر اکتشافی معادن استان خبر داد.