•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 28 درصدی وزن و ۲۶ درصدی ارزش صادرات این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مطرح کرد:
   ​به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اجرای کامل طرح بزرگ صنعتی سیمان بیارجمند ظرفیت تولید سیمان این استان یک میلیون تن افزایش خواهد یافت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت یک هزار و ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان از ابتدای سال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام یک هزار و 338 واحد تولیدی این استان در سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 190 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 31 درصدی صادرات در استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات چهل و نه واحد تولیدی در جلسات و کمیته های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان اظهار داشت : در نشست کمیته بررسی تسهیلات رونق تولیدمقرر شد که 30 واحد متقاضی تسهیلات رونق تولیددر سمنان به بانک معرفی شوند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 5 هزار و 685 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان طی شش ماه گذشته در سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان درهفتاد و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست استاندار و با حضور مدیران دستگاه های ذیربط و بانکهای عامل تشکیل شد،اعلام کرد که 57 ...
Page created in 2.3577239513397 seconds.
memoryUsage : 29233Kb