•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تاکید کرد :
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: نصب برچسب قیمت روی اجناس ضروری و الزامی است و در صورت عدم رعایت از سوی اصناف ، با متخلفان برخورد خواهد شد.
   اسودی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: به ۱۰۷ واحد تولیدی استان حدود ۳۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.

   رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کسترش همکاری ها و هم‌فکری‌های علمی و آموزشی تحقیقاتی مشترک در بخش علوم زمین در این استان خبر داد.
   6 ماهه ابتدایی امسال انجام شد؛
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از استخراج 138هزار تن مواد معدنی در شش ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

   اسودی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از شش هزار و هشتصد مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان در شش ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال جاری حدود ۸۵۰ میلیارد ریال تسهیلات تولید و اشتغال به ۴۷ واحد تولیدی در استان سمنان پرداخت شده است.
   در 6 ماه نخست امسال انجام گرفت؛
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش بیش بر یک هزار و 300 مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی طی شش ماهه گذشته سالجاری به ستادهای ...
   در 6 ماه نخست امسال انجام گرفت؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت 2422تخلف صنفی در شش ماه سالجاری در استان خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته 67 درصد رشد داشته است.

   در سال جاری تاکنون صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال 98 تاکنون بیش از ۲هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۲۱ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در ایام بازگشایی مدارس ، حدود ۲۱۶ هزار جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ دولتی در سطح استان توزیع شده است.