•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون وزیر صمت در استان سمنان انجام شد؛
   معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی به اتفاق معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در جریان سفر به استان سمنان با حضور در چندین واحد تولیدی و صنعتی سمنان، مشکلات این واحدها ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۵۵۷ واحد صنعتی و معدنی در استان در دست احداث بوده که امید است ۱۰۹ واحد با حمایت ویژه‌تر تا پایان سال به بهره‌برداری برسند.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجرای طرح نظارتی بازگشایی مدارس و نوشت افزار در استان خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در 5 ماه اول سال 99 حدود ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در تولید محصولات شیمیایی انجام شده است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه بیش از ۱۶۳ هزار تن انواع شمش و پروفیل های فولادی در شهرستان گرمسار خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در پنج ماه ابتدایی سال 99، ۹۶ هزار تن کالا از استان سمنان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از وجود ۷۷۵ هزار تن ذخایر معدنی بوکسیت در شهرستان شاهرود خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید روزانه ۳هزار تن کاتد و شمش مس در شهرستان میامی خبر داد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تخلفات نانوایی های استان سمنان در سال جاری حدود ۲۵ درصد کاهش داشته است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش ۴۰ درصدی صدور پروانه های صنفی در استان طی پنج ماهه امسال خبر داد.