•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در نخستین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان عنوان سازمان برتر استانی را کسب کرد.
   دبیر علمی این همایش در مراسم اختتامیه گفت: در این همایش علمی 2 روزه زمینه تبادل نظر و کارهای تحقیقاتی بین دانشجویان و اساتید برجسته زمین شناسی اقتصادی کشور و خارج از کشور فراهم شد.
   بیش از 80 درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید استان زنجان اجرایی شد و ۵۷ مصوبه دیگر نیز در دست اجرا قرار دارد.
   ۵ میلیون و ۷۵ هزار دلار فرش از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه از استان زنجان به خارج از کشور صادر شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 31 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از احداث نخستین واحد تولید کنسانتره مس در زنجان خبر داد و گفت: فعالیت معادن تولید مس در استان زنجان رونق می‌‎گیرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: چهار هزار و 40 میلیارد ریال به واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل زنجان که مشکل بازار و فناوری ندارند، تخصیص می یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به ارائه سرمایه به واحدهای تولیدی واقع در شهرک صنعتی در زنجان اشاره کرد و گفت: به این واحدها سرمایه و اعتبار مالی تزریق می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: شرایط اقتصادی این استان با رونق واحدهای تولیدی و خروج واحدهای صنعتی تعطیل از رکود به نسبت امسال و سال های قبل امید بخش تر و بهتر خواهد بود.
   رئیس سازمان صنعت ،‌ معدن و تجارت استان زنجان گفت: با تشکیل کمیته معدن در سازمان نظام مهندسی ، مشکلات بخش معدن در استان احصاء و اقدامات لازم در جهت حل موانع موجود صورت خواهد گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: نقشه راه تبدیل استان زنجان به قطب برق و الکترونیک ، IT و ICT کشور تدوین و طی مذاکرات با 3وزارتخانه نیرو و صنعت ، معدن و تجارت و همچنین وزارت ارتباطات ...
Page created in 1.9895670413971 seconds.
memoryUsage : 29262Kb