•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی مستمر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با این موارد برخورد می‌شود.
   رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: امسال در طرح رونق و تسهیلاتی که خود بانک ها به واحدهای صنعتی پرداخت کرده اند، در مجموع پنج هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی :
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را راه‌کار نجات کشور اعلام کرد و گفت: یادمان باشد، اقتصاد مقاومتی به معنی اقتصاد پیشرفته دانش بنیان مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی ...
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 12 واحد صنعتی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی چهار واحد صنعتی نیز در این استان آغاز خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: معادن استان زنجان در حوزه اکتشاف و استخراج مواد معدنی از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار بوده به گونه ای که در صورت ورود سرمایه گذاران به این ...
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: 91 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با اشتغالزایی برای یک هزارو 657نفر در 8 ماهه سال 95 از سوی این سازمان برای متقاضیان صادر شده است.
   معاون معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با انتشار نتایج مطالعات ایمیدرو در سه پهنه معدنی این استان، یک هزار و 340 کیلومترمربع به پهنه های معدنی زنجان اضافه شد.
   رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان از برگزاری نمایشگاه فرش دستباف این استان در کشور آلمان خبر داد.
Page created in 1.9960339069366 seconds.
memoryUsage : 29248Kb