•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   درراستای رفع نگرانی تامین تایر خودروهای سنگین صورت گرفت؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به نگرانی‌های به وجود آمده درباره تامین تایر خودروهای سنگین گفت: در این زمینه نسبت به کاهش تعرفه گمرکی تایرها و آزادسازی تایرهای موجود در گمرک و ...
   در نشست رصد مسائل واحدهای صنعتی استان زنجان مطرح شد؛
   به منظور استفاده بهینه از مصرف آب و سازگاری با دوران کم آبی ، واحدهای صنعتی ملزم به استفاده از کنتورهای هوشمند آب هستند.
   در نیمه نخست سال جاری میزان سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان با ایجاد اشتغال 800 نفری، نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد سه برابری برخوردار بوده است.
   در نیمه نخست سال جاری 24 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان زنجان صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صمت استان زنجان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در جمع اعضای هیات رئیسه اتحادیه های صنفی زنجان‌گفت: با اقداماتی که انجام شده ، تامین خودروهای سنگین در حال پیگیری است.
   رئیس اداره فرش استان زنجان از افزایش۲.۵ درصدی صادرات فرش استان زنجان طی ۵ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی پنج ماهه سال جاری، در مجموع 126 کارت بازرگانی در این استان تمدید یا صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: طی سه ماهه دوم سال جاری بالغ بر 59 میلیارد ریال کالای احتکار شده در استان زنجان کشف و ضبط شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی پنج ماهه سال جاری واردات این استان با کاهش 23 درصدی 110 میلیون و 681 هزار دلار رسید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان‌گفت: امسال برای صیانت و فعال‌کردن واحدهای تولیدی در استان زنجان ۷ هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.