•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال گذشته 295 فقره کارت بازرگانی صادر یا تمدید شده است که نسبت به سال 94 رشد پنج درصدی دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: میزان سرمایه گذاری صنعتی انجام شده دولت یازدهم در این استان بیش از سه برابر شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 138 طرح صنعتی و صنایع معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در استان زنجان جهت دریافت تسهیلات در سال جاری هدفگذاری شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اطلاعات یک هزار و 300 انبار و سردخانه در سامانه جامع انبار این استان ثبت شده است.
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان گفت: سرمایه‌گذاری در معدن از ماندگارترین نوع سرمایه‌گذاری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی یا حل مشکلات واحدهای تولیدی طی سال 95 پرداخت شد.
   مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی سال گذشته میزان صادرات فرش از مبدا تولید این استان به 11 میلیون و 885 هزار دلار رسید که این میزان نسبت به سال 94 در حدود 9.5 درصد رشد داشت.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مجموع سرمایه گذاری انجام شده هشت شرکت خارجی در صنعت این استان به 22 هزار و 790 میلیارد ریال می رسد.
   معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مجموع سرمایه گذاری هشت شرکت از کشورهای ژاپن، ترکیه، چین، بلژیک و آلمان در بخش صنعت این استان به 22 هزار و 790 میلیارد ریال رسید.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی مستمر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با این موارد برخورد می‌شود.
Page created in 3.8146331310272 seconds.
memoryUsage : 29258Kb