•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طی 4 ماهه نخست سال جاری بالغ بر 4 میلیون دلار صادارت فرش دستباف از استان زنجان صورت گرفته است.
   برای نخستین بار در استان؛
   در راستای اجرای بخشنامه ریاست جمهوری ، میز خدمت در سازمان صنعت ، معدن و تجارت به عنوان اولین دستگاه اجرایی در استان زنجان مستقر و با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی فعال شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال گذشته افزایش صادراتی قابل توجهی در استان انجام شد به طوری که میزان صادرات استان به 450 میلیون دلار رسید.
   در قالب اجرای طرح تشدید بازرسی انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در قالب اجرای طرح تشدید بازرسی از 5 هزار و 335 واحد صنفی در سطح استان بازرسی به عمل آمد و 450 پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به ذخیره سازی اقلام پر مصرف به میزان قابل توجه در استان، هیچ مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز مردم در ایام پایان سال وجود ندارد.
   با حضور وزیر ورزش و جوانان؛
   با حضور وزیر ورزش و جوانان ، واحد گالوانیزه شمس زنجان که بزرگترین واحد گالوانیزه غرب کشور محسوب می شود، در این استان راه اندازی شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر عمده تمرکز بازرسی ها در استان زنجان در زمینه برخورد با گرانفروشی است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان از 11 تا 16 دی ماه برگزار می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سهم استان زنجان از صادرات فرش دستباف در سطح کشور بیش از 3 درصد است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان در 8 ماهه امسال سهم صادرات استان زنجان از میزان صادرات غیر نفتی کشور 42 درصد افزایش یافت.
Page created in 1.9052031040192 seconds.
memoryUsage : 29262Kb