•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: به منظور رفع نیاز مراکز درمانی و برای نخستین بار در زنجان، تولید ماسک N95 آغاز شد.
   رئیس سازمان صمت استان زنجان:
   با مصوبه کمیته امنیتی استان زنجان مقرر شد، کلیه اصناف به استثنای صنوف تامین کننده مایحتاج و ارزاق عمومی مردم تا پانزدهم فروردین تعطیل باشند .
   رئیس سازمان صمت استان زنجان؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هم‌اکنون ۶ واحد تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده در سطح این استان فعالیت می‌کنند که این مواد در بین داروخانه‌های استان توزیع می‌شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت زنجان ؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر وضعیت انبارهای استان در تامین کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم مطلوب است.
   از ابتدای سال 98 انجام شد ؛
   معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از تشکیل 3 هزار و 335 پرونده تخلفاتی برای واحدهای متخلف از ابتدای سال 98 تاکنون، خبر داد و گفت: در آستانه عید نوروز بازرسی‌های نظارتی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اولین و مدرن‌ترین واحد تولید ماسک این استان با ظرفیت تولید روزانه ۵۰ هزار عدد از این محصول آغاز به کار کرد و محصولات آن به بازار عرضه خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تولید الکل ضدعفونی‌کننده شرکت پدیده شیمی قرن بزودی آغاز می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان :
   تمهیدات و تدابیر لازم به منظور تشدید نظارت ها، تامین میوه شب عید و اقلام اساسی و تنظیم بازار صورت گرفته است.
   با توجه به پرداخت یکهزار و 460 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید و تبصره 18 به واحدهای تولیدی این میزان در مقایسه با سال گذشته از رشد 140 درصدی برخوردار بوده است.
   طرح نظارتی ویژه ایام پایان سال در استان زنجان از 5 اسفند ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان در سطح استان اجرایی خواهد شد.