•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مجموع سرمایه گذاری انجام شده هشت شرکت خارجی در صنعت این استان به 22 هزار و 790 میلیارد ریال می رسد.
   معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مجموع سرمایه گذاری هشت شرکت از کشورهای ژاپن، ترکیه، چین، بلژیک و آلمان در بخش صنعت این استان به 22 هزار و 790 میلیارد ریال رسید.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی مستمر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با این موارد برخورد می‌شود.
   رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: امسال در طرح رونق و تسهیلاتی که خود بانک ها به واحدهای صنعتی پرداخت کرده اند، در مجموع پنج هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی :
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را راه‌کار نجات کشور اعلام کرد و گفت: یادمان باشد، اقتصاد مقاومتی به معنی اقتصاد پیشرفته دانش بنیان مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی ...
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 12 واحد صنعتی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی چهار واحد صنعتی نیز در این استان آغاز خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: معادن استان زنجان در حوزه اکتشاف و استخراج مواد معدنی از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار بوده به گونه ای که در صورت ورود سرمایه گذاران به این ...
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: 91 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با اشتغالزایی برای یک هزارو 657نفر در 8 ماهه سال 95 از سوی این سازمان برای متقاضیان صادر شده است.