•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور؛
   با حضور رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور در استان زنجان مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی ، معدنی ، تجار و اصناف استان مورد بررسی قرار گرفت.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: متوسط قیمت هر تن کالای صادراتی در استان زنجان بیش از میانگین کشوری است.
   رئیس سازمان صمت زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در راستای تکمیل پروژه های اقتصادی مقاومتی استان زنجان در سال جهش تولید، امسال 12 طرح صنعتی ویژه در استان مصوب شده است که تا پایان سال به بهره ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال گذشته، ۲۷ واحد تولیدی، احیا و وارد چرخه تولید شده‌اند و در این مدت ۱۶۳ مورد پروانه بهره‌برداری صادر شده که در مجموع ۱۹۰ واحد نیمه‌تمام، احیا و ...
   رئیس سازمان صمت استان زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اولویت‌هایی در سال جاری برای حوزه معدن در نظر گرفته شده و به صورت عملیاتی و کاربردی، پیگیری می‌شود که اولویت اول، تلاش برای وصول حقوق دولتی معادن در ...
   رئیس سازمان صمت استان زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: حجم سرمایه‌گذاری خارجی کشور در سال گذشته ۸۵۰ میلیون دلار بود که ۱۸ درصد از آن یعنی حدود ۱۶۰ میلیون دلار در استان زنجان صورت گرفته است.
   مدیر اداره فرش استان زنجان، با بیان اینکه ۴۸ کارگاه غیر متمرکز (متوسط) قالی بافی در استان زنجان فعال است، گفت: ۸۰ کارگاه بزرگ و متمرکز هم در این صنعت فعالیت می کنند.
   رئیس سازمان صمت زنجان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال 98 میزان صدور جواز تاسیس و طرح توسعه استان زنجان از رشد 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.
   رئیس سازمان صمت استان زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: همزمان با تامین و ذخیره سازی اقلام اساسی مورد نیاز مردم برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان، هم اکنون عملیات توزیع در مراکز تعیین شده در حال انجام ...
   رئیس سازمان صمت استان زنجان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، گفت: تمام تمهیدات لازم برای تهیه و تأمین مناسب و کافی اقلام اساسی و مایحتاج ضروری مردم در ماه مبارک رمضان در سطح استان زنجان اندیشده شده است.