•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: ۱۴ درصد اشتغال استان زنجان در بحث صنعت نساجی است و جزو ۵ استان برتر هستیم که در حوزه صنعت نساجی فعال هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند در استان زنجان شروع‌ شده و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به اینکه استان زنجان در حوزه معادن ظرفیت‌های بسیاری دارد از همین رو احصای معادن راکد در دستور کار قرار گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه برنامه مدونی برای جذب سرمایه‌گذار بزرگ در این استان داشتیم، گفت: بهره‌برداری از پروژه‌های بزرگ سبب شد حجم سرمایه‌گذاری صنعتی از 2500 میلیارد ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌ و دو هزار پرونده تشکیل‌ شده است.
   2522 انبار استان زنجان در سامانه جامع نگهداری کالا ثبت شد و راه‌اندازی این سامانه، یکی از سیاست‌های ستاد ملی مبارزه با قاچاق کالا و ارز جهت جلوگیری از قاچاق و افزایش هزینه‌های آن است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   ناصر فغفوری در کارگروه معدن استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر ۳۸۰ معدن در استان زنجان وجود دارد، افزود: از این تعداد ۳۱۴ معدن فعال و ۶۶ معدن غیر فعالند که حدود ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در این معادن ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هزار و ۷۷۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان ارائه شده که برای ۶۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان خبر داد:
   ناصر فغفوری گفت: ۹میلیون و ۸۵۵ هزاردلار از ابتدای امسال تاکنون فرش دستباف از استان صادر شده است و این میزان در مقایسه با سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است.
   برای نخستین بار در کشور صورت گرفت
   عملیات اجرائی بازیافت کاغذ تحریر برای نخستین بار در کشور در استان زنجان آغاز شد .