•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در راستای حمایت از تولید و برطرف ساختن مشکلات پیش روی تولیدکنندگان استان، در سال جاری تاکنون 132 مصوبه از مصوبات جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در بازرسی انجام شده از واحدهای صنفی بین راهی ، 36 پرونده تخلف صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در 5 ماهه سال جاری یکهزار و 71 مورد پرونده تخلف از واحدهای صنفی استان زنجان تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: تا پایان امسال بزرگترین واحد ذوب بخش خصوصی کشور در استان زنجان راه اندازی می شود.
   همزمان با هفته دولت انجام شد؛
   همزمان با هفته دولت، دو واحد صنعتی در استان زنجان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار میلیارد ریال آغاز به کار کرد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: یک انبار سیگار در استان زنجان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها و عدم ثبت ورود و خروج کالا ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طبق برآوردهای انجام شده سالانه ۱۲ میلیون دلار فرش زنجان به کشورهای جهان صادر می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: این استان موفق به کسب رتبه اول کشور در برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اسفندماه سال ۹۲ حجم سرمایه‌گذاری صنعتی این استان بر اساس پروانه‌های به بهره‌برداری رسیده ۲ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان بود که سالانه به طور میانگین بیش از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: پیش بینی می شود با توجه به روند افزایشی وصول حقوق دولتی معادن در استان، در سال جاری شاهد وصول 400 میلیارد ریال حقوق دولتی در استان زنجان باشیم.