•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
   رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان از کشف 15 انبار احتکار در زنجان طی ماه رمضان خبر داد.
   معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان حجم سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و تجارت 216 هزار و 686 میلیارد ریال است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به افزایش فوق‌العاده همکاریهای و گزارشات مردمی در زمینه گرانفروشی گفت: 90 درصد گزارشات مردمی منجر به کشف تخلف شده است.
   طی سال گذشته محقق شد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال گذشته به میزان 550 میلیون دلار کالای تولید واحدهای صنعتی و معدنی استان صادر شد.
   علی رغم تشدید تحریم ها ، استقبال سرمایه گذاران جهت ایجاد واحد صنعتی در استان زنجان در طی سال 97 با رشد 28 درصدی نسبت به سال 96 به تعداد 763 فقره ثبت رسید
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: بر اساس راهبردهایی که وزارت صمت برای رونق تولید ترسیم کرده، برنامه‌های جداگانه‌ای تدوین شده و نقشه راه تولید در ...
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از واگذاری 66 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان سرب، روی، آهن و مس را مهم‌ترین صنایع معدنی استان زنجان خواند و گفت: تکنولوژی، انرژی و مواد معدنی 3 عامل مورد نیاز برای توسعه صنایع معدنی بوده که اهمیت توجه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال صادرات فرش استان زنجان ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزاردلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: باید از ورود کالاهایی که در داخل کشور تولید شده و توان تامین نیاز بازار را دارد، جلوگیری شود.