•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برای نیمه نخست امسال اعلام شد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در 6 ماهه نخست امسال میزان بازرسی از واحدهای صنفی این استان از رشد 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده و میزان تخلفات کشف شده در این ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت زنجان، 27 شرکت‌ صادراتی این استان در فرآیند انتخاب صادر کنندگان برتر ثبت نام کردند و در آستانه فرا رسیدن 29 مهرماه و روز صادرات، فرایند انتخاب شرکت‌های برتر ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در شش ماهه نخست امسال، میزان واحدهای صنعتی راه اندازی شده در این استان از رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اولین جلسه کمیسیون مزایده جهت بازگشایی پاکت‌های اصلی و الف مزایده عمومی و دو مرحله ای محدوده های اکتشافی و معدنی این استان برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان میزان صادرات این استان در پنج ماهه اول امسال بیش از ۱۶۱ میلیون دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۶ درصد رشد داشت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان تاکنون 384 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به 561 واحد تولیدی در این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان از وجود ۸۰۰ واحد نساجی در این استان خبر داد و گفت: این واحدها زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار نفر را در سطح استان فراهم کرده است.
   در آستانه بازگشایی مدارس؛
   به گفته مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در آستانه بازگشایی مدارس در این استان، با متخلفین افزایش غیر قانونی قیمت اقلام مورد نیاز دانش آموزان برخورد می‌شود و شهروندان در ...
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: در ایام هفته دولت در قزوین با حضور مدیران و مسئولان بخش دولتی و خصوصی 6 طرح صنعتی افتتاح می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از صادر شدن ۱۴۰ میلیارد ریال فرش دستباف به کشور‌های دیگر در سال جاری خبر داد.