•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت خوزستان با بیان اینکه بیشترین تخلفات کشف شده توسط بازرسین در حوزه گندم ، آرد و نان می باشد در خصوص یارانه پرداختی دولت به حوزه گندم ، آرد و نان اظهار کرد : یکی از ...
   8 طرح بزرگ و متوسط با پیش بینی حجم سرمایه گذاری بیش از 8 هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی 1925 نفر تا پایان امسال در استان خوزستان به بهره برداری خواهد رسید.
   نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم با حضور سرمایه گذارانی از کشورهای مالزی، آلمان ، چین ، کره جنوبی ، سنگاپور و ایتالیا در اهواز برگزار شد.
   در سفر وزیر صنعت، معدن وتجارت به استان خوزستان انجام شد:
   به مناسبت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی ؛ 22 پروژه برقی و صنعتی با حضور وزاری نیرو و صنعت،معدن و تجارت در استان خوزستان افتتاح و عملیات اجرایی آنها شروع شد.
   نشست مشترک بررسی مسایل و مشکلات کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر شفاف سازی گردش کالا در سطح عرضه با حضور رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ...
   نمایشگاه فروش پاییزه در دانشگاه بصره عراق برگزار می شود.
   نمایشگاه فروش پاییزه در دانشگاه بصره عراق برگزار می شود.
   8 میلیون نخ سیگار و سایر محصولات دخانی که به صورت قاچاق وارد استان خوزستان شده بود امحا و سوزانده شد .
   تاکنون دو هزار واحد صنعتی و کشاورزی خوزستان در سایت بهین یاب ثبت نام کرده اند که در این خصوص ۶۰۰ واحد به کارگروه تخصصی جهت دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت تاکنون 91 هزار فقره کارت مبادلات مرزی در این استان صادر شده است.