•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در چهار ماهه نخست امسال انجام شد :
   163 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 7400 میلیارد تومان و اشتغال 5 هزار و 200 نفر در سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان صادر شده که در چند سال گذشته بی سابقه بوده است
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:
   به منظور حمایت از تولید داخل و افزایش اشتغال زایی در حوزه صنایع دریایی و حمایت از افراد توانمند، کارآفرین و نوآوران صنایع دریایی در ایجاد کسب و کارهای بازار محور، ارزش آفرین با رویکرد توسعه فعالیت در ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان در چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت : از سال 95 تاکنون 154 واحد تولیدی موفق به دریافت تسهیلات شده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از موافقت دولت با ساخت کارخانه تولید ورق عریض با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در اهواز و تلاش برای ساخت چهار کارخانه چغندر قند در این استان خبر داد.
   به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان با افتتاح اداره گمرک شهرستان دزفول موانع کسب و کار در منطقه شمال این استان برداشته خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از موافقت دولت با احداث کارخانه تولید ورق عریض در خوزستان و تلاش برای احداث چهار کارخانه چغندر قند در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ‌معدن و تجارت استان خوزستان:
   رییس سازمان صنعت ‌معدن و تاجارت استان خوزستان از از آغاز اجرای طرح رونق تولید در این استان خبر داد و گفت : درسال گذشته و در راستای طرح رونق تولید حدود 700 واحد صنعتی استان خوزستان در سامانه بهین یاب ...
   در نشست احیای کارخانه قند دزفول عنوان شد :
   مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت خواستار اجرای تضامین حقوقی از سوی این بخش به منظور راه اندازی سریعتر کارخانه قند دزفول شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:
   در 3 ماهه نخست سال جاری 25 هزارو 452مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان خوزستان انجام شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:
   سیلوی گندم 200 هزار تنی ( شرکت سفیر خلیج فارس ) در شهرستان شوشتر به بهره برداری رسید .