•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از برگزاری اولین نمایشگاه ملی تخصصی بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی در اهواز خبر داد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران طرح واحد بسته بندی و صادرات صیفی جات با حجم سرمایه گذاری دو و نیم میلیارد تومانی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع را در اندیمشک کلنگ زنی کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 15 شهریورماه آغاز شده است و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.
   122 کارت بازرگانی در 5 ماهه نخست سال جاری در استان خوزستان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت : در سه ماهه اول سال جاری طی 570 مورد بازرسی گشت مشترک قاچاق صورت گرفته که 27 پرونده در این خصوص تشکیل گردیده است.
   با حضور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
   همزمان با هفته دولت و به همت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سید مهدی موسوی ، شهید شاخص سال 96 کشور در محل استانداری خوزستان برگزار شد.
   با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت وهمزمان با هفته دولت صورت گرفت ؛
   همزمان با هفته دولت کلنگ طرح احداث سیلوی گندم 25 هزار تنی دارخوین با حضور علی یزدانی رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به زمین زده شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت خوزستان :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان خوزستان گفت : بهره برداری از فاز اول فولاد شادگان در زمینه تولید انواع شمش فولاد سنگین با ظرفیت 800 هزار تن درسال و اشتغال زایی 869 نفرو افتتاح شرکت فولاد کاوه ...
   در چهار ماهه نخست امسال انجام شد :
   163 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 7400 میلیارد تومان و اشتغال 5 هزار و 200 نفر در سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان صادر شده که در چند سال گذشته بی سابقه بوده است
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:
   به منظور حمایت از تولید داخل و افزایش اشتغال زایی در حوزه صنایع دریایی و حمایت از افراد توانمند، کارآفرین و نوآوران صنایع دریایی در ایجاد کسب و کارهای بازار محور، ارزش آفرین با رویکرد توسعه فعالیت در ...
Page created in 2.0667848587036 seconds.
memoryUsage : 29655Kb